sugarplumhellie

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 9 vétel
Megnézem

Balea Sweet Wonderland Dusche & Creme

Balea Sweet Wonderland Dusche & Creme
2017. március 18.

A csomagolása is cuki, de az illata..! Számomra nagyon kellemes, tényleg rózsás-vaníliás. Én utálom a rózsás kozmetikumokat, mert általában büdös és mű, de ez szerencsére nem. Nem szárít, a hab, amit képez olyan semmilyen, de az illata kárpótol. Vettem is belőle utánpótlást :)

Balea Regenbogen Tusfürdő

Balea Regenbogen Tusfürdő
2017. március 18.

A csomagolása cuki, ez az, amivel megvett magának. Az illata nem tartós - szerencsére, mert eléggé semmilyen mű kókuszos-vaníliás. A habja sem valami erős, de legalább a bőrt sem szárítja. Ez valóban a dizájnjával vett meg magának, de semmi egyéb :D

Urban Decay Naked Palette

Urban Decay Naked Palette
2017. március 18.

Én másodkézből, ajándékba kaptam néhány szín hiánnyal - de amik nekem kellenek, a matt darabok és a melegebb metálfényűek tökéletesek. Nem porzanak, elég picit beleérintenem az ecset végét, hogy megfelelő pigmentáltságot kapjak.Kicsit talán még túl erős is, tapasztalatlan kézbe biztos :D De emiatt muszáj volt megvennem az Ultimate Basicsot, mert egy ilyen minőségű matt nude paletta messze veri bármimet.
Valóban egy must have és sokoldalúan kihasználható darab, ami megéri a pénzét - én egyedül a mattok számát sajnálom, mert így nem lehet csak kizárólagos paletta a részemre.

1 smink