Suklaakeiju

Regisztráció dátuma: 2013. május 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. május 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Olivia Sheavajas Kecsketejes Szappan

Olivia Sheavajas Kecsketejes Szappan
2013. november 19.

Anyunak vettem, első fürdőszappanja, és imádja. Száraz bőre van, de ez után nem kell használnia testápolót. Nagyon finom, citrusos illata van.
Négy csillag csak azért, mert gyorsan fogy, és nagyon hamar széttört. (Az én ilang-ilangosomnak már kevesebb mint fele van csak meg, és nem tört még szét, pedig ugyanúgy használjuk és tároljuk.)

Naturissimo Gyöngyvirág Krémbázis

Naturissimo Gyöngyvirág Krémbázis
2013. november 16.

Ez mindenre jó, benne van minden, és még sokkal több, amit, ha magamnak készítenék krémet, beletennék. Azért vettem, hogy keverjek bele a kedvenc illóolajaimból, és így készítsek külön arc-, kéz-, és hajkrémet magamnak és anyunak is, de még nem vettem a fáradságot erre a műveletre, úgyhogy egyelőre magában használom - és így is imádom.

Eddig ez a leghatékonyabb kézkrémem, és az arcomra is kiváló, annak ellenére, hogy ez jóval nehezebb, sűrűbb és zsírosabb krém, mint amiket eddig használni mertem a zsíros arcbőrömre (többnyire csak géleket). Azonnal beszívódik, nem hagy maszk-ézrést.

Nagyon kevés kell belőle, és gyönyörű összetevői vannak, úgyhogy megérte az árát.

Olivia Szappan Ylang-ylanggal

Olivia Szappan Ylang-ylanggal
2013. november 15.

Imádom az Olivia szappanokat!
Normál bőröm van, ami bizonyos tusfürgők után húzódni szokott kicsit, de ez a szappan bevált. Nagyon szeretem, kellemes használni, pont jó a mérete, nem mászkosodik, csodásan, krémesen habzik, finom illata van, ami mindig belengi a kis fürdőszobámat, nem kell belőle sok, így gazdaságos is, és az összetevői is kifogástalanok.

1 ÖSSZETEVŐ

D&C Yellow 11 EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott