Summer39

Regisztráció dátuma: 2017. január 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 6 vétel
Megnézem

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter
2017. október 31.

A múlt hét szerdán feladott Merilú tegnap (hétfőn!!) érkezett meg. Kis híján megkérdeztem a postást, hogy ugyan Vlagyivosztokon keresztül jött a csomag?! A sztori...elkapott a láz, hogy ha már highend púderem van, akkor ilyen highlighter kell hozzá. Jaj, nem vagyok beképzelt, meg ilyesmi, csak gondoltam 40 előtt ki kell ezt is próbálnom. Na de csak sokallottam hat és fél ezret kiadni érte, még ha a Notinon pár százassal olcsóbb is. Csak nem hagyott nyugodni, felcaplattam az eladó dolgok közé...éééés íme, ott volt ő. Nem akartam elhinni. elkezdetem agyalni, megegyeztem magammal, hogy ha ennyi és ennyibe kerül, megveszem. És került. :) Maga a highlighter..annak ajánlott inkább, akik nem szeretnek elakadásjelző módjára világítani, mert bár szépen építhető, és fokozható, lehet visszafogottan is használni. Úgyhogy Merilú az én új Best Friend Foreverem. Köszönöm Mixerhun!

Alverde Szemöldök Formázó Zselé

Alverde Szemöldök Formázó Zselé
2017. október 27.

Már meg sem lepődöm az erős parfümön. Mintha csak így lehetne eladni bármit is, főleg ha natúrnak hírdeti magát a cég. A 02-es barna van meg, és felteszi az í-re a pontot. Eddig is színeztem valamivel a szemöldököm, de mindig hiányérzetem volt. Persze, mert a szálak az eredeti színeikben pompáztak. Helyükön nem tartja a szálakat sokáig, de mégis teltebb hatást ad, egy pluszt, amivel szebb, egységesebb az összkép.

s-he stylezone Ultra Matt Ajakrúzs

s-he stylezone Ultra Matt Ajakrúzs
2017. október 26.

Pipacspiros színben kerestem rúzst, mert ez az árnyalat áll jól. Úgy voltam vele, ha mégsem, akkor sem bukok nagyot. Nos...matt, mégis krémes az állaga. Ettem-ittam a KFC-ben, és láss csodát, alig kopott. Nekem bejön.