summer88

Regisztráció dátuma: 2012. február 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. február 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2019. szeptember 22.

Nagyon durva kiszámolni, de kb. már 18 éve küzdök a pattanásokkal, miteszerekkel, rettentő sok pénzt elköltöttem kozmetikumokra, kezelésekre, ennek megfelelően már nagyon sok mindent kipróbáltam, és eddig nem tudott meggyőzni 1 krém sem, amíg ki nem próbáltam ezt a terméket! Csodaszer nem létezik, de az én bőrömön ez a krém jól működik. Az olajos csillogás délre, délutánra ettől is előjön, viszont a pattanások lenyugodnak (gyulladás csökkentő hatása van), rendszeres használat mellett kevesebb pattanás keletkezik. Viszonylag gyorsan hat, sajnos a testemen is elő szoktak jönni a kis szemetek, és néhány napos kenegetés után lenyugodnak, eltűnnek. Krémmániás vélemyékre alapozva választottam ezt, és nem bántam meg, hálás vagyok a véleményezőknek! ;) A komplett termékcsaládot használom, a habzó arclemosó és a tonik is szuper!

The Body Shop E-Vitaminos Arctisztító

The Body Shop E-Vitaminos Arctisztító
2018. október 30.

Azért választottam ezt az arctisztítót, hogy nagy kezelések utáni néhány napban az irritált arcbőrömet ne kínozzam tovább arcradírozással. Kellemes meglepetés ez az arctisztító! Még az én bőrömet is szépen megtisztítja! Viszonylag sűrű, krémes állagú, nem habzik túlságosan, szépen tisztít, kellemes illatú, nem szárít túlságosan. Valószínűleg újra fogom venni, ha elfogy majd!

dr. Organic Extra Fehérítő Fogkrém Aktív Szénnel

dr. Organic Extra Fehérítő Fogkrém Aktív Szénnel
2018. október 30.

Elég erős íze van, ami fogmosás után még nagyon sokáig a szájüregben marad (az ilyen fogkrémeket nagyon nem szeretem). Tisztítani szerintem jól tisztít az átlag mezei fogkrémekhez képest. Fehérítő hatást viszont annyira nem tapasztaltam. Ha fehéríteni akar valaki, akkor inkább a NuSkin fogfehérítős fogkrémje jobb (annak az íze is jobb), de csodát szerintem egyik sem tesz!