summer88

Regisztráció dátuma: 2012. február 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. február 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

dr. Organic Snail Gel Csigagél Szemkörnyékápoló Szérum

dr. Organic Snail Gel Csigagél Szemkörnyékápoló Szérum
2021. január 4.

Az előttem szólók miatt éreztem késztetést, hogy véleményezzek. Elég különböző ezek szerint a szag/illat érzékelésünk, mert büdösnek egyáltalán nem mondanám! A benne lévő olajok miatt van egy jellegzetes illata, de szerintem egyáltalán nem büdös. Koromnál fogva még borzasztó ráncproblémáim szerencsére nincsenek, megelőzésképpen használom esténként. Nappalra nekem már egy picit sok, kényelmetlen, mert kombinált a bőröm, akkor mást használok. Olyan nagy látványos változást nem tapasztaltam, de esetemben nem is elvárható.
Sajnos a bőröm és a hajam nem egyszerű esetek, most már egyre inkább áttérek a spec. termékekre, megnézem az összetevőket. Az, hogy nincs csiliviliunikornis illata tökéletesen hidegen hagy, sőt arcápolás terén inkább kerülöm az illatos kozmetikumokat, mert irritáló hatásúak. Illatnak nekem elég a parfümöm.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2019. szeptember 22.

Nagyon durva kiszámolni, de kb. már 18 éve küzdök a pattanásokkal, miteszerekkel, rettentő sok pénzt elköltöttem kozmetikumokra, kezelésekre, ennek megfelelően már nagyon sok mindent kipróbáltam, és eddig nem tudott meggyőzni 1 krém sem, amíg ki nem próbáltam ezt a terméket! Csodaszer nem létezik, de az én bőrömön ez a krém jól működik. Az olajos csillogás délre, délutánra ettől is előjön, viszont a pattanások lenyugodnak (gyulladás csökkentő hatása van), rendszeres használat mellett kevesebb pattanás keletkezik. Viszonylag gyorsan hat, sajnos a testemen is elő szoktak jönni a kis szemetek, és néhány napos kenegetés után lenyugodnak, eltűnnek. Krémmániás vélemyékre alapozva választottam ezt, és nem bántam meg, hálás vagyok a véleményezőknek! ;) A komplett termékcsaládot használom, a habzó arclemosó és a tonik is szuper!

The Body Shop E-Vitaminos Arctisztító

The Body Shop E-Vitaminos Arctisztító
2018. október 30.

Azért választottam ezt az arctisztítót, hogy nagy kezelések utáni néhány napban az irritált arcbőrömet ne kínozzam tovább arcradírozással. Kellemes meglepetés ez az arctisztító! Még az én bőrömet is szépen megtisztítja! Viszonylag sűrű, krémes állagú, nem habzik túlságosan, szépen tisztít, kellemes illatú, nem szárít túlságosan. Valószínűleg újra fogom venni, ha elfogy majd!