summerrain

Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Babylove Reinigendes Waschgel

Babylove Reinigendes Waschgel
2019. szeptember 7.

Nálam ez termék a multifunkciónális: tusfürdő, sampon (csak sampont használok így nekem elég a tisztítóereje), intimlemosó, ecsettisztító. Arcra is használtam többször, meglepően jó volt, pedig érzékeny, vízhiányos bőröm van.

Mixa Hyalurogel Light

Mixa Hyalurogel Light
2019. szeptember 7.

Nagyon erős illata van, emiatt arcra nem is mertem kenni, csak nyakra. Az állaga könnyű, kissé géles. Nem értem, miért illatosítják ennyire, miközben érzékeny bőrre ajánlják.
Update: Kipróbáltam arcra kétszer. Orcákon kissé csípett (enyhe rosaceám van), bár nem pirosodtam ki tőle, de többször nem mertem arcra használni. Gyanítom, hogy a parfüm a ludas, persze biztosra nem tudhatom. Amúgy jól hidratál, engem nem zavar benne a szilikon.

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém
2019. augusztus 24.

Előny:
viszonylag olcsó
drogériában elérhető
ahhoz képest, hogy drogériás, eléggé elől van a C vitamin a felsorolásban
nekem tetszik, hogy egy zsíros krémbe tették az aszkorbinsavat, nekem így tolerálhatóbb

Hátrány:
aszkorbinsavra jellemző fémes szag
nincs benne E-vitamin, pedig a C-vitamin hatását erősítené
mivel nincs benne E-vitamin, ha ruhára kerül, akkor színez (szilárd szappannal bekenve mosás előtt kijön)
persze lehet bele felkenés előtt E-vitamint csepegtetni, de könyörgöm, Niveáéknak miért nem jutott eszébe tenni E-vitamint egy C-vitaminos termékre?
engem egy kicsit még ez is csípett néha, de nekem érzékeny bőröm van