sün

Regisztráció dátuma: 2013. április 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Profinails One Step Gel Lakkzselé

Profinails One Step Gel Lakkzselé
2021. október 2.

1300 Ft körül vettem műkörmös boltban, és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Sem alap, sem fény nem kell alá/rá, csak bolyhosítottam, zsírtalanítottam-portalanítottam, és felkentem, majd lámpáztam. Sűrű állagú, így vékony réteg kell belőle. Szépen fed, nem csíkos, nem folyik el, nem ráncosodik. Ma 10 npos, és egy apró baja van: a végeknél megkopott, de egyértelműen én nem zártam le rendesen a végeket. Elég rövidke most a körmöm, és minél rövidebb, annál problémásabb lezárni a végét, erre legközelebb jobban figyelek, szóval ez nem a lakk hibája. A megkopás így is minimális. Legközelebb teszek rá fént is, mert egy körömkefézés után (szőlőszüret után tiszta fekete volt az összes körmöm) a fényéből veszített, de így is szép. Ajánlom, ennyi pénzért otthonra nekem megéri.

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Tisztító Hajbalzsam

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Tisztító Hajbalzsam
2019. július 6.

Zöld címkés volt a Rossmannban, 700 Ft-ért hoztam el. Leginkább azért, mert jól néz ki. Nem venném újra, nem működik. Selymességet ígér, igaz éppen ki tudtam fésülni a hajam, de sprőd, durva tapintású, egyáltalán nem puha és selymes. Pedig alapból olyan a hajam, tehát ezt használva még sprődebb, mintha egyáltalán nem használtam volna balzsamot. Szerintem egy olcsóbb termék jobban funkcionál, nem hatott meg.
Update: el fogom ajándékozni, mert 3-4 naponta szoktam hajat mosni, de ezzel nem bír ki annyit. Durván zsírosodik tőle a hajam.

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2019. június 1.

Katasztrófa. A hatásáról nyilván nem tudok nyilatkozni, biztosan teszi a dolgát. De ez a szag... Konkrétan a fém szagát lehet érezni, de nagyon durván. Amikor először kentem fel, még nem tudtam beazonosítani, hogy én vagyok ilyen szaggal. Kérdeztem a mellettem állót, hogy ő is érzi-e ezt a szagot, de nem érzett semmit. Aztán ahogy odébbmentem, és a szag "jött velem", leesett, hogy a krém az. Később is érződik, nagyon erősen. Én még sosem jártam így semmiféle krémmel. Nagyon-nagyon zavaró. Szerencsére csak mintát rendeltem belőle, 245 Ft-ért, de az fix, hogy a rendes, nagy kiszerelésért nem adnék még ennyit sem. Sőt, ha ingyen utánamdobnák, fel se venném. Pedig nagyon bíztam Paulában, de ez egy borzalom.

1 MÁRKA