sün

Regisztráció dátuma: 2013. április 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Tisztító Hajbalzsam

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Tisztító Hajbalzsam
2019. július 6.

Zöld címkés volt a Rossmannban, 700 Ft-ért hoztam el. Leginkább azért, mert jól néz ki. Nem venném újra, nem működik. Selymességet ígér, igaz éppen ki tudtam fésülni a hajam, de sprőd, durva tapintású, egyáltalán nem puha és selymes. Pedig alapból olyan a hajam, tehát ezt használva még sprődebb, mintha egyáltalán nem használtam volna balzsamot. Szerintem egy olcsóbb termék jobban funkcionál, nem hatott meg.
Update: el fogom ajándékozni, mert 3-4 naponta szoktam hajat mosni, de ezzel nem bír ki annyit. Durván zsírosodik tőle a hajam.

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2019. június 1.

Katasztrófa. A hatásáról nyilván nem tudok nyilatkozni, biztosan teszi a dolgát. De ez a szag... Konkrétan a fém szagát lehet érezni, de nagyon durván. Amikor először kentem fel, még nem tudtam beazonosítani, hogy én vagyok ilyen szaggal. Kérdeztem a mellettem állót, hogy ő is érzi-e ezt a szagot, de nem érzett semmit. Aztán ahogy odébbmentem, és a szag "jött velem", leesett, hogy a krém az. Később is érződik, nagyon erősen. Én még sosem jártam így semmiféle krémmel. Nagyon-nagyon zavaró. Szerencsére csak mintát rendeltem belőle, 245 Ft-ért, de az fix, hogy a rendes, nagy kiszerelésért nem adnék még ennyit sem. Sőt, ha ingyen utánamdobnák, fel se venném. Pedig nagyon bíztam Paulában, de ez egy borzalom.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2019. május 31.

5 hete használom, semmi különöset nem tapasztalok. Néhány, nem túl erős pigmentfoltom van az állcsontom környékén, ezeknek a halványítását vártam volna. Nem igazán történt semmi. Fürdés után használom, de önmagában egyáltalán nem elég, nem táplál, húzódik kicsit a bőröm utána. Az állaga zselés, egyetlen pillanat alatt eltűnik/elillan, a fene se tudja... Ezért nem érződik, nem látszik, hogy pontosan hova kentem már és hova nem. És ez a gumis pipetta...fúúúj! Utálom a gumi minden formáját, szerintem a legkevésbé sem esztétikus, nem higiénikus, és nagyon nem elegáns! Nekem ez nem kelt professzionális hatást. El fogom használni, mert ártani nem ártott, de nem is tett semmit.
Update: ez nem a hatására vonatkozik. A gumi... nem elég, hogy gusztustalan, még szét is jön. A kupak tekerős része ugye műanyag, ebben van a gumi. Nem fogtam meg sosem erősen, nem húzgáltam, nem szorítottam, semmi, mégis kijött belőle a gumi. Alig tudtam visszaapplikálni, kézzel nem is ment, egy hegyes ollóval kellett. Továbbra sem a szívem csücske.

1 MÁRKA