sunbeam

Regisztráció dátuma: 2013. november 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. november 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Purito Centella Green Level Recovery Cream

Purito Centella Green Level Recovery Cream
2019. március 31.

Engem szerencsére nem zavarnak az illóolajok. Nagyon kellemes számomra az illata. Éppen elfogyott a missha madecanol krémem, és ez a kora tavaszi vírusos megfázós nyavalya az arcomra is kiült, rettentően kiszáradt. Nem szokott ilyet csinálni, szerencsére szuper a rutinom, de most így jártam. Összetornyosult pár minta ebből a krémből, nekem 1 tubus 3 alkalomra elegendő volt. 2 nap alatt elmúlt minden hámló terület, szuper módon rendbe rakta a bőröm. Már meg is rendeltem a teljes kiszerelést, kell ez a krém!

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2019. március 31.

Ha alkalom van, akkor nincs kétség, hogy hozzá nyúljak. Iszonyat tartós, orrfújásom is bőven elviszi! Számomra nem sok, pedig nem szeretem a vastag alapozókat. Csillagostízes.

MAC Studio Sculpt Alapozó SPF 15

MAC Studio Sculpt Alapozó SPF 15
2019. március 31.

Számomra a No.1 alapozó, hétköznapokra. Szerencsére rendben van a bőröm, a faggyútermelése is be van állítva, de ígyis van 1-2 alapozó ami csalódás. Régen messziről kerültem volna, ugyanis mániákusan kerestem a matt alapozókat. De miért... Annyira gyönyörű természetes bőr finise van, hogy nagyon :). Én nem szeretem lefixálni, mert nem zavar, hogy krémes - de akit zavar, egy transzparens púderrel érdemes lefixálja és így tartósabb is persze és nem "ragad". Egyébként a sok orrfújást nem szereti, onnan hamar kopik.
Zsíros bőrre nem ajánlom. Érett bőr, száraz bőr imádja :).