Sundelion33

Regisztráció dátuma: 2017. február 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. február 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Lolita Lempicka Lolita EDP

Lolita Lempicka Lolita EDP
2019. január 28.

Óh, Lolita... 2 év Britney-midnight fantasy-ja után rád esett a választásom. Dicséretes, hogy a Lolita Lempicka cég elnyerte a cruelty-free minősítést, ezért is döntöttem végül mellette, illetve az áradozó vélemények miatt.
Vakon vásárlás volt, így első szaglásra ez volt a gondolatom: Ahá, szóval ez a Lolita Lempicka illat.... Ismerős volt, de nem fogott meg rögtön. Mindenesetre mégis meg-megszaglásztam a csuklómat, valamiért nem akart elengedni, így elkezdtem rendszeresen használni, és azt kell mondjam, hogy egészen megkedveltem. Tartósnak tartós, kifújás után az első fél-1 órában erős igazán, utána visszafogottá válik. Meg nem mondom, hogy milyen illatokat érzek ki belőle, mert az én orrom ehhez primitív, hogy eltudja különíteni, hogy mi-micsoda, de összhatásilag kellemes virágos-édeskés-kicsit szúrós illatnak mondanám, szerencsére fojtogató összetevő nélkül.
Szerintem elleszünk egy ideig.

PocketPop Kézfertőtlenítő Zselé

PocketPop Kézfertőtlenítő Zselé
2019. január 28.

Nagyon szeretem ezeket a kis kézfertőtlenítő zseléket :) Hamar megszáradnak, nem ragacsosak, és nagyon finom illatúak (Eddig a lilát és a sütőtökös limited edition-t használtam, ez utóbbi nagy favorit). A kis táskára akasztható tartójával pedig nagyon praktikus, mert nem kell koszos kézzel kikotorászni, hanem rögtön tudom tisztítani a kezemet egy-egy buszozás után :)

Helia-D Botanic Concept Tápláló, Hidratáló Kézkrém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Tápláló, Hidratáló Kézkrém Tokaji Bor Kivonattal
2019. január 28.

A maga kategóriájában szerintem kiváló. Az illata nem a kedvencem, kicsit erős, de azért nem rossz. Plusz pont neki, hogy a leforrázott kezemet hihetetlen hamar lenyugtatta, olyannyira, hogy másnap már nem is fájt a bőröm! Azért ez nem semmi teljesítmény.