Sundelion33

Regisztráció dátuma: 2017. február 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. február 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Lush Junk Parfüm

Lush Junk Parfüm
2021. október 15.

Olyan fura, hogy ilyen kevés értékelés van ehhez a parfümhöz, pedig nagyon finom. Alapból hányingerem van a lush parfümök nagy részétől, de ez a darab igazán visszafogott, friss, gyógynövényes-gyümölcsös egyediség. Szerintem picikét a lila airwavesre hajaz a ribizlisége miatt. Egyáltalán nem tolakodó, kisebb hatósugarú parfüm, folyamatosan szimatolós, kihozza az emberből a parfümjunkie-t:)

Update: még mindig imádom, de nagyon hamar elillan az illata, ezt sajnálom :(

Update2: mintha változtattak volna a tartósságán, a színe is picit sárgásabb, de most már kitart egész nap:) kedvenc, remélem örökké gyártani fogják :D

Honey I Washed The Kids Tusfürdő

Honey I Washed The Kids Tusfürdő
2021. augusztus 28.

Ha nem lenne húzós az ára, magamra locsolnám az egészet egy fürdés alatt. Számomra az eddigi legkedvesebb illatcsaládja a Lush-nak, a samponnal és a szappannal együtt favorit. Esküszöm tesznek valamit a termékeikbe, amitől rákattan az ember, és szinte függővé válik tőlük. Imádom az illatát, és nagyon krémes állaga van. Fürdőrózsával habosítva sokáig elég, fixen újravevős termék lesz.

Lush Herbalism Arc- és Testtisztító

Lush Herbalism Arc- és Testtisztító
2021. augusztus 24.

Középiskolás korom óta szappanokkal mostam az arcom, és teljesen okésnak véltem sokáig, hogy utána húzódik a bőröm, mert bekrémeztem, és elmúlt, az más kérdés, hogy T vonalban visszazsírosodott elég hamar. Mióta ezt használom babapopsi sima a bőröm, felpezsdíti a vérkeringést a radírozó hatása, és szépen tisztít, imádom!:) Az illata először kisállateledelre emlékeztetett, de egészen megkedveltem, különleges, mint a legtöbb Lush illat, ez főképpen zöldes-füves.

szerk.: Közel 3 hónap távlatából azt tudom mondani, hogy csodaszer:) Amióta használom gyönyörű egyenletes a bőröm, pattanások pedig szinte egyáltalán nem jönnek elő, ha mégis, akkor pici valami, ami 1-2 napon belül elmúlik. Imádom:)