Sundelion33

Regisztráció dátuma: 2017. február 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. február 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Naturland Körömvirág Krém

Naturland Körömvirág Krém
2021. március 21.

Olyan arckrémet kerestem, ami nagy gyógynövény hatóanyagtartalmú, és nincs tele mindenféle felesleges cuccal. Ez a krém tökéletes erre a célra, nagyon jól hidratál, a pattanásokat pedig leszárítja. Szép sima, és egyenletes bőrt csinál nekem, nem zsírosít.

Kallos Vegan Soul Tápláló Hajpakolás Növényi Proteinnel és Avokádó Olajjal Száraz, Kimerült Hajra

2021. március 21.

Nagyon szeretem! Nekem az illata a Pez cukorkára hasonlít, kifejezetten kellemes. Előtte a blueberry-s társát használtam, azt is szerettem, de szilikonmentesre váltás miatt ezt választottam, és hozza a szintet ugyan úgy, ha nem jobban! Tele van csodajó összetevőkkel, nem is láttam másik Kallos hajpakolást ami ennyi minden jóságot tartalmazna, egyedül a tartósítószer piroslik benne (az illatanyag mellett), de az is csak az inci végén. Balzsamként is megállja a helyét, nagyon puha és kifésülhető hajat csinál. Remélem még sokáig lesz a termékpalettán, mert határozottan újravevős, Legjobb az ár/érték kategóriájában :) Plusz vegán és cf, ami szintén szempont volt.

Lolita Lempicka Lolita EDP

Lolita Lempicka Lolita EDP
2019. január 28.

Óh, Lolita... 2 év Britney-midnight fantasy-ja után rád esett a választásom. Dicséretes, hogy a Lolita Lempicka cég elnyerte a cruelty-free minősítést, ezért is döntöttem végül mellette, illetve az áradozó vélemények miatt.
Vakon vásárlás volt, így első szaglásra ez volt a gondolatom: Ahá, szóval ez a Lolita Lempicka illat.... Ismerős volt, de nem fogott meg rögtön. Mindenesetre mégis meg-megszaglásztam a csuklómat, valamiért nem akart elengedni, így elkezdtem rendszeresen használni, és azt kell mondjam, hogy egészen megkedveltem. Tartósnak tartós, kifújás után az első fél-1 órában erős igazán, utána visszafogottá válik. Meg nem mondom, hogy milyen illatokat érzek ki belőle, mert az én orrom ehhez primitív, hogy eltudja különíteni, hogy mi-micsoda, de összhatásilag kellemes virágos-édeskés-kicsit szúrós illatnak mondanám, szerencsére fojtogató összetevő nélkül.
Szerintem elleszünk egy ideig.