Sunflower96

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alterra Szilárd Sampon Bio Bergamott-Bio Olíva

Alterra Szilárd Sampon Bio Bergamott-Bio Olíva
2021. szeptember 5.

Ez a negyedik féle szilárd sampon, amit kipróbáltam. Eddig ez a legjobban bevált. Kevés elég belőle, szépen habzik, érezhetően tisztít, nem szárít és nem hajlamosít jobban zsírosodásra, mint természetesen szokott a hajam. 3-4 naponta használom, kétszer mosok és utána balzsamozok. Hennával festem a hajam, a termék természetes összetevői miatt nem koptatja a színét.

Catrice Aqua Ink Ajakceruza

Catrice Aqua Ink Ajakceruza
2021. június 7.

Többet is vettem, kicsit eltérnek a színek a kupakon jelzettől, ettől függetlenül tetszenek. Szuperek az összetevői, a műanyag csomagolást egy ilyen jó terméknél benyelem, nem is lehetne nagyon máshogy megoldani. Egy jó fél napot kibír evéssel is, maximum az ajkaim belső feléről kopott le kissé, nem rétegződik vagy tér el többszöri kenésre a színe. A felvitel könnyű, pontos, nekem nem folyik (fejjel felfelé tárolom és nem rázogatom le használat előtt). Tapasztalatom alapján érdemes jó hidratáltan tartani a szájat, és miután megszáradt, pluszban ajakbalzsamozok, így nem szárít és még kevésbé kopik. Kíváncsi vagyok, mennyi ideig elég heti pár nap használattal, eddig ár-érték arányban megéri nekem.

N.A.E. Equilibrio Tisztító Szilárd Sampon

N.A.E. Equilibrio Tisztító Szilárd Sampon
2021. január 8.

Update: Sajnos le kell pontozzam 4-ről 2-re. Még mindig van belőle, az utóbbi néhány hétben nem várt hatásai lettek, ezért mással felváltva használom ezentúl. Kizárólag ezt használva samponként szárítani kezdte a fejbőrömet, még becsületes balzsamozás és pakolás mellett is. Erőteljesen viszketni is kezdett, és életemben először a korpa is megjelent a hajamon. Nagyon csalódott vagyok a termék miatt. Örültem az elején, hogy találtam egy szilárd sampont, ami nem zsírosítja a hajam, erre hosszútávú használattal az ellentétes eredményt hozta.

A természetes összetevők és a műanyagmentes csomagolás miatt lett szimpatikus a termék. Második próbálkozásként eddig ez a jobban bevált szilárd samponom. Hennával festett, nyakközépig érő, zsírosodásra hajlamos hajam van. Nagyjából egy hónapja használom, körülbelül három naponta elég elővennem. Nem zsírosodik hamarabb a hajam, mint más terméktől, de csodát nem is vártam. Jól habzik, érezhető a tisztító és frissítő hatása. Negatívum, hogy elég csikorgósra szárít kiöblítés után, ezért mindig balzsamozok utána. Az illatáért nem vagyok oda, de szerencsére nem marad meg sokáig. A hajam színének egészséges fényt ad.