sunkissedlove

Regisztráció dátuma: 2015. április 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. április 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Ideen Welt Epilátor 2827P

Ideen Welt Epilátor 2827P
2021. december 2.

Ma vettem nagy kapkodva, -miután az előző epilátorom a jobb lábammal végezve megadta magát, így csak félig voltam kész a szőrtelenítéssel. Eddig Braun és Remington epilátoraim voltak. Nem fűztem sok reményt ehhez a géphez, de haladéktalanul szükségem volt egyre. Nagy meglepetésemre az eddigiekhez képest sokkal jobb!!! Halk, kíméletes és 36 csipeszes. Használható akkumulátorral és hálózatról is. Nem is lett piros pöttyös a bőröm, ahogy az eddigieknél. Az ára is kedvező, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray
2017. május 2.

Ez egy csoda! Mióta ezt használom egy szál hajam sem görbült/"tört el"! 😁 Imádom az illatát, még 3-ik nap is szögegyenes a vasalt hajam tőle. Mintha fodrásztól jöttem volna, nekem hatalmas kedvenc!
(Derékig érő ombre hajam van)

Eveline Cosmetics Sun Care Vízálló Napolaj SPF10

Eveline Cosmetics Sun Care Vízálló Napolaj SPF10
2017. április 13.

Imádom! Isteni illat, egyenletes, gyors barnulás. Kedvező ár, és sokáig elég.
Egy nagyobb társasággal voltunk nyaralni, egyedül én fújkáltam magam vele. Mivel nincs nagy UV védelme, mindenki "várta" mikor égek le...Mondanom sem kell, nyaralás végén nekem volt a legjobb színem, és én voltam az egyetlen, aki nem égett le :)
(nem vagyok lapvetően hófehér bőrű, átlagosnak mondanám, de nehezen szoktam barnulni)
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Ui.: azóta a csapat többi tagja is beruházott a termékre! :D