sunnysideup

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

One Step Hand Recovery for Rough & Dull Skin

One Step Hand Recovery for Rough & Dull Skin
2011. március 5.

Ez valójában egy kézradír. Finom illata van. Én úgy egy percig szoktam vele dörzsölni a kezeim, aztán lemosom, és komolyan, csodákat tesz! A hámló részek eltűnnek. A radírozó szemcsék egy nagyon tápláló gazdag alapban vannak, így radírozás közben ez ápolja a bőrt. Hihetetlenül puha és kisimult lesz tőle a bőr, tökéletes S.O.S., ha nincs időnk kivárni egy krém beszívódását, de ki van száradva a kezünk.

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam
2011. március 5.

Én a karamellás változatát használom, aminek isteni az illata. Nagyon szeretem, főleg a számra. A párom is ezt használja, a borotválkozás miatt ki szokott száradni a bőre, főleg a szája körül szokott elkezdeni hámlani, és nagyon szereti. Egyetlen negatív talán a tégelyes kiszerelés ami nem túl higiénikus, ha valaki, mint én nap közben is bele-belenyúl, hogy a szájára kenje, de én ezen nem igazán izgatom magam.

Hyacinth Scented Hand & Nail Cream

Hyacinth Scented Hand & Nail Cream
2011. március 5.

Imádom! Rajongok a jácint illatáért (most is kettő nyílik a konyhaablakban), és ennek tényleg jácint illata van, nem pedig valami mű virágillatféle. Szuperül hidratál, hamar beszívódik. A kedvencem.

2 ÖSSZETEVŐ

Butylene/ Ethylene/ Styrene Copolymer EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen