Sunnyvagyok

Regisztráció dátuma: 2016. április 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. április 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. április 30.

A keféjét ki kell tanulmányozni, hogy hogyan lehet vele szép ívelt, hosszú és dús pillát elérni, de ha ráérez az ember, akkor több réteg festék esetén szép eredményt lehet elérni. Gond nélkül építhető, nem lesz csomós a végeredmény.
A lemosás valóban könnyebb, ez plusz pont! :) Nem csinál panda szemeket, nem irritál. Összességében ez egy jó kis spirál!

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick
2019. április 30.

Nagyon szuper a formulája, ultra könnyű és kényelmes viselet az ajkakon. Az ecsete nagyon tetszik, hibátlanul tudom vele a sötétebb árnyalatokat is felkenni.

Egyetlen hátránya, hogy foltban kopik, és ahol lekopik ott élénkebb árnyalatban "tündököl", valamint lemosás után is mint egy ajaktinta teljesen befogja a számat és még olajjal sem tudom eltávolítani.
A finise nem teljesen matt, hanem van fénye. Így a matt rúzs megnevezés picit becsapós!

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2019. április 30.

Ameddig nem tudtam, hogy mennyire fontos az ajkak előkészítése a matt rúzsok előtt, így addig én is ezt a kis csodát hibáztattam! Fontos, hogy sok folyadékot fogyasszunk, radírozzuk az ajkat és legyen behidratálva mielőtt felvisszük a rúzst. Tudom nem mindenki szeret aláhidratálni, de én egy leheletvékony ajakápolót szoktam alákenni.
Az a felvitelének a titka, hogy szupervékony rétegben kell felvinni, az ecsetet jól leszoktam húzni előtte. Egyrészt ez gyorsabban is szárad meg, másrészt nem lesz foltos, harmadrészt így nem tapad.
Sajnos a vastagon felvitt matt rúzs hagy ragacsos és kényelmetlen érzést.

Valóban lerobbanthatatlan, csak olajos lemosóval (vagy olajjal) lehet eltávolítani dörzsölés nélkül. Az ajkamon jól bírja az evést ivást, konkrétan vízlepergető! :D
Kellőképp előkészített ajkakon nem érezni a szárító hatását.

Ezidáig a Dreamer árnyalatot szereztem be, de van még egy kettő amire le fogok csapni! :)