Sunrise

Regisztráció dátuma: 2013. március 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2017. augusztus 17.

UPDATE:
Még 1 évet kibírt, mindennapos használat mellett, úgyhogy tényleg sokáig elég. Habár meg voltam vele elégedve, ezúttal a Catrice-es készletre ruháztam be, kísérletezős kedvemben. :)

Számomra elengedhetetlen ez a kis készlet, és azon ritka dolgok egyike, amiből elsőre megtaláltam a tökéleteset. :D A 01-es árnyalat van meg belőle, és a világosabb színű púdert használom, mert ez pont illik a hajam színéhez. Szépen fel lehet vinni, természetes hatást érünk el vele és abszolút tartós. Jól lehet dolgozni a hozzá adott kis ecsettel. A sablonok szerintem feleslegesek, de nem is emiatt vettem. Már lassan 1 éve használom, és még egy darabig biztosan kitart, szuper termék, szuper áron.

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs
2016. július 19.

Nem használok sűrűn rúzst, de általa egészen rászoktam, abszolút kedvenc lett a 34-es árnyalat. :) Nagyon szeretem ezt a színt, szépen tud mutatni az ajkakon, viszonylag tartós, kevés is elég a szép fedéshez, az illatát pedig egyenesen imádom. Ár-érték arányban tökéletes.

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál
2016. július 19.

Szörnyű, nem is bírtam elhasználni. :( Túl sok festéket vesz fel, összetapasztja a pillákat, a festék állaga is borzalmas, darabos.