Sunshine28

Regisztráció dátuma: 2020. november 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. november 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra
2020. november 23.

Viszkető, zsiroskorpára vettem. Erős az illata. Nagyon szárít és nehezen kifésülhető a haj.
Ami pozitív, hogy jól tisztít és mérséklődött a viszketés tőle. Korpám megszünt, de több sampont is használtam mellette. Nem használnám hosszú távon, nem is veszem újra.

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2020. november 23.

Zsíros arcbőrre használom, vagyis a szabályzására. Reggel mosok vele arcot, majd rákenem az effeclar duo+ krémet. Kb 6 óra elteltével már zsirosodik a bőröm, de elviselhető mértékbe. Eddig ez szabályozta legjobban a zsirosodást. Sokadik tubus után járok. Mindig újra veszem. Nagyon jól tisztít, maradék sminket is teljesen leszedi.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2020. november 23.

Sokadik tubus után járok. Zsíros az arc bőröm nagyon, ez miatt pattanásaim lesznek, amik hegesen gyógyulnak. Hetekig heges volt a böröm, nagyon idegesített. Mióta használom nem jönnek ki a pattanások, sem miteszerek. A hegyeket teljesen legyógyította. Meggátolja a pattanások kialakulását. A faggyútermelést szabályozza valamelyest. Kombinálva használom a lemosojával együtt. Smink alá szoktam kenni. Nekem nagyon szép tőle az arcbőröm. Én nagyon megvagyok elégedve a la roshe termékekkel. Néha picit viszket az arcom, más bajom nincs vele. Sokáig elég, kis mennyiség elég, jól eloszlatható.