SunshineX

Regisztráció dátuma: 2011. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Uriage DS Hair Kímélő Sampon

Uriage DS Hair Kímélő Sampon
2023. december 13.

Szerettem volna szeretni, de nem hozta a kívánt eredményt sajnos. A hajam típusa: zsíros a töveknél, száraz a végeken. Nehéz eset.
Erre kerestem egy olyan sampont, ami nem szárítja ki teljesen a fejbőrt, nem beszélve a hajvégekről. Ezt valóban nem is teszi más zsírosodásra ajánlott samponokkal ellentétben, kifejezetten kellemes a hajmosás, az illata is pompás, nekem rendesen habzott, de sajnos ez a jó pár pozitívum itt végetér - egy napig tart ki maximum a frissesség. A másfélnapos hajamat már úgy érzem újra mosnom kell, hogy komfortosan érezzem magam, a napi szintű hajmosás pedig valljuk be elég körülményes, főleg a hosszú hajam esetében. Tovább keresgélek.

Clinique Smart Custom-Repair Moisturizer SPF15

Clinique Smart Custom-Repair Moisturizer SPF15
2023. április 27.

Szerencsére csak egy 7 ml mintám volt belőle, egyszer használtam, többet nem fogom. Fullasztó, csalódás!
(a termékcsalád éjszakai krémje viszont egyelőre eléggé rendben van, főleg ehhez képest)

Uriage Bariésun Mineral Fényvédő Krém SPF50+

Uriage Bariésun Mineral Fényvédő Krém SPF50+
2023. április 27.

Fizikai fényvédő (kizárólag), tehát a mechanizmusából adódóan a bőrfelszínen marad, mint bármelyik másik. Sűrű, fehér, elvárhatóan hozza az ijesztő sápadtságot a felkenése után, nekem is kell legalább fél óra mire valamennyire beszívódik. Egyébként rozaceas, enyhe hajszálerekkel átszőtt a bőröm itt-ott, semennyire sem bántotta, nem lettek pattanásaim, napon se égtem le, sminkelni is tökéletesen tudtam rá. Az érkezelésem után is jól szuperált, én maradok ennél a jövőben is!