SunshineX

Regisztráció dátuma: 2011. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Uriage Arcradír Gél

Uriage Arcradír Gél
2022. június 10.

Nagyon szeretem ezt az arcradírt, ugyanis az érzékeny bőröm nem pirosodik ki tőle, kíméletesen, de hatékonyan radíroz s tisztít. Szeretem a lemosás utáni érzetet, az illata számomra nem tolakodó, bár valóban lehetne egy picit talán enyhébb. Ennek ellenére rendszeres vásárlója vagyok a terméknek, bevált.

Uriage Xémose Balzsam

Uriage Xémose Balzsam
2022. június 6.

Nekem a bőröm megmentője lett ez a balzsam. Télen kezdőtött, annyira szárazzá vált a bőröm, hogy konkrétan mindenhol viszketett, őrjítő érzés volt. Ez a balzsam jelentősen csökkentette azt a diszkomfort-érzetet, a krémes tusfürdőjével együtt használva.
Elsőre engem is meglepett a krémből olajossá váló állaga, viszont ezt hamar megszerettem. Valóban nem egy gyors felszívódású krém, cserébe a bőröm hálás érte. Az arcomra is elkezdtem rendszeresen használni, csökkentette az ekcémától száraz foltjaimat.
Az "illata" (illatmentessége), nos, olyan, amilyen, én azzal is megbarátkoztam, szerintem nem vészes (találkoztam már sokkal büdösebb natúrkozmetikummal). Inkább legyen hatékony, mint parfümillatú.

Uriage Xémose Syndet Krém-Tusfürdő

Uriage Xémose Syndet Krém-Tusfürdő
2022. június 3.

Nem habzik különösebben, zuhanyzáshoz teljesen rendben van, nem szárítja a bőrömet, ami télen annyira elviselhetetlenné vált, hogy mindenhol viszkettem. Ez a tusfürdő szerencsére sokat javított a helyzeten. Az "illatát" (illatmentességét) meg lehet szokni, engem nem zavar egyáltalán.
Alapvetően nálam is reggeli arcmosásra vált be, azóta mintha nyugodtabb lenne a bőröm.
A nagy kiszerelés pumpás, sokkal praktikusabb!