Best of Beauty 2019

superhero

Regisztráció dátuma: 2011. március 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. március 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lip Smacker Coca-Cola Vanilla

Lip Smacker Coca-Cola Vanilla
2011. április 2.

A vaníliás-kólás van meg, de erősen gondolkozom, hogy a most kapható dobozos kollekciót is megveszem. Nagyon finom az ízük (szerintem ez ajakápolónál elég fontos azért) és nem utolsó sorban jól hidratálnak. Nem régóta használom, de nagy kedvencem lett :-)

bebe Young Care Ápoló Ajakfény

bebe Young Care Ápoló Ajakfény
2011. április 1.

Nekem nem jött be, valahogy ragacsosnak éreztem. A színe tényleg szép, és mivel szeretem a bebe termékeket ezért kipróbáltam. Alapjában véve a tubusos szájfényeket sem szeretem, mert nagyon nem praktikusak szerintem. Egyedül a színe volt jó.

Manhattan Clearface Korrektor (régi)

Manhattan Clearface Korrektor (régi)
2011. április 1.

Abszolút kedvenc. Tökéletes és tartós fedés. Alapjában véve nem problémás, de érzékeny bőröm van - nekem bevált. Tetszett, hogy antibakteriális hatásúként reklámozzák. Én úgy tapasztaltam, hogy minden igaz, amit írnak róla, vagyis nem okoz bőrproblémákat. A szem alatti karikákra nem a legjobb, de én mégis szeretem, mert nagyon jó az állaga, könnyedén kenhető, és természetes hatású. Régen a púder változatát is sokat használtam, de azóta találtam jobb púdert.

4 ÖSSZETEVŐ

Stearyl Glycyrrhetinate gy EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Lard Glycerides eo|eu EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Ferric Ferrocyanide sz EWG Kockázat: EWG Adat: közepes

Poroszvagyberlinikék színű szintetikus kozmetikai színezék. Leggyakrabban sminktermékekben és körömlakkokban találkozhatunk azösszetevővel.