SuperHiro

Regisztráció dátuma: 2013. február 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. február 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Braun Silk-Épil 9 Epilátor

Braun Silk-Épil 9 Epilátor
2015. szeptember 6.

Előre leszögezném, hogy a véleményem csak kevesek számára lesz mérvadó tekintve, hogy ritka problémás nálam a szőrtelenítés. Iszonyatosan sötét, erős és dús szőrzettel rendelkezem, mindehez pedig nagyon érzékeny szőrtüszők párosulnak. Miután az előző epilátorom szinte teljesen tönkretette a bőröm (rengeteg szőrbenövésen, tüszőgyulladásom lett, amik jól elhegesedtek, az egész vállalhatatlanul csúnya volt és a mai napig se a legszebb látvány), áttértem a borotvára, amit sajnos napi szinten kellet végeznem, olyan gyorsan visszanőtt. Mivel se időm, se kedvem nem volt arra, hogy minden egyes nap megkopasszam magam, így az itteni (és más helyekről összeszedett) jó vélemények hatására úgy döntöttem, hogy beruházzok erre a kis gépezetre. Egyelőre vegyesek az érzelmeim, mivel rajtam sok minden nem úgy működik, ahogy az eddigi véleményezőknél.
Először is fáj. Nagyon. Jobban, mint az előző gépemnél, de ezt persze ráfoghatom arra, hogy fél évig csak borotvát használtam, elszoktam tőle, megerősödött a szőr stb.
Pöttyöz, emellett érzékennyé teszi a bőrt. Még mindig olyan, pedig jó pár órája epiláltam. De ismét persze lehet, hogy csak nekem baromi érzékeny a lábam, meg elszokott az efféle tortúráktól. Ha valaki tud erre jó fertőtlenítő, bőrnyugtató gélt, vagy kenőcsöt az kérem feltétlenül jelezze!
Viszont! Gyors, sokkal gyorsabb, mint az elődje. Azzal kb 2 óra volt mindkét lábat megcsinálni (és még úgy is hagyott szőröket), míg ezzel nem volt 40 perc se (ha jól tudom annyit bír töltés nélkül.) Nagyon tetszik, hogy akkumlátoros, így nem kell a zsinórral vacakodni, nagyon kényelmesen hozzá lehet férni mindenhez. A kis lámpa is nagyon hasznos, így a pocsékul megvilágított kádban ülve is lehet használni.
Az ára, a fájdalom és az irritáció miatt egyelőre csak 3 csillag, de még mindenképp visszajövök update-elni, mert nagy reményeket fűztem/fűzök hozzá. Talán csak egy kis idő kell, hogy összeszokjunk.

MakeUp Revolution Salvation Velvet Matt Szájfény

MakeUp Revolution Salvation Velvet Matt Szájfény
2015. május 4.

Alapvetően elégedett vagyok. A Rebel árnyalat van meg, a színe valami eszméletlen szép és intenzív. Az alapos aláhidratálás viszont kötelező, nemcsak a szárító hatás miatt, egyszerűen jobban siklik, egyenletesebb, szebb eredményt lehet elérni, ha ajakápoló fölé viszi fel az ember. A tartóssága is jó, az ivást simán bírja, az evést már kevésbé. Kis mértékben rétegelhető, utána már pattog és érezni lehet, hogy van valami az ajkakon. Viszont előny, hogy a tartóssága ellenére is könnyen leszedhető, nem kell órákig sikálni. Nem mondom, hogy tökéletes, de nem bántam meg, hogy megvettem.

Catrice Vízálló Fedőspirál

Catrice Vízálló Fedőspirál
2015. március 19.

Miért nem gyártják???:( Annyira szerettem. Nyilván búvársminket nem lehetett vele csinálni (én amúgy sem hiszem, hogy valami tényleg 100%-ig vízálló), de a szemcseppel és a könnyezéssel remekül megbirkózott, mégis könnyen le tudtam mosni este. A legpotyogósabb spirált is tartóssá tette, nem bántotta a szemem és még a szemöldökömet is tudtam vele formázni. Az utolsó cseppig elhasználtam és nagyon hiányzik. Remélem lesz utódja.