Sushi

Regisztráció dátuma: 2017. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. április 3.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Huda Beauty Sapphire Obsessions Palette

Huda Beauty Sapphire Obsessions Palette
2020. november 25.

Most vettem meg ezt a palettát. Csodaszép színösszeállítás, igényes kivitelezés. Sminket még nem készítettem vele, csak az ujjammal nyúlkáltam bele. Nekem elsőre úgy tűnik, hogy a matt színek nem jól pigmentáltak...de később még írok a véleményemhez, hogy hogy működik élesben...
Nos: azóta már jópárszor előkaptam a sminkesbatyumból és mindenki el volt ájulva mikor meglátta...viszont számomra nem elég jó a minősége. Az ezüstöt például sem szárazon, sem nedvesen nem lehet szépen felapplikálni. Nem vagyok megelégedve úgy alapjában véve az egésszel. Ha szép kéket akarok használni, aminek jó a minősége, olyan mint a vaj, akkor a JUVIA'S PLACE THE MASQUERADE EYESHADOW PALETTE kékjei verhetetlenek!!!

Pupa Glow Obsession Liquid Highlighter

Pupa Glow Obsession Liquid Highlighter
2020. február 18.

Sajnos még nem szereztem be, azonban az üzletben minden színét kipróbáltam! Rendkívül sűrű csillogású, magasfényű, mint a gyémánt olyan szép, főleg ahogy a többi highlighter mellé felkentem a kézfejemre. A kedvencem az enyhén aranyba hajló, kissé krémszínű világos árnyalata. Sajnos a számát nem tudom. Mindenképpen fogok venni egyet!
4 csillagot pedig azért kapott egyelőre, mert csak kézfejen volt alkalmam kipróbálni, a későbbiekben meglátjuk hogy viselkedik az arcon.

Pupa Made To Last Lip Duo

Pupa Made To Last Lip Duo
2020. február 18.

Nagy kedvenc ez a rúzs, de nem mindennapi használatra -ahhoz nekem nem elég komfortos érzetű, mert kissé ragadós, aztán "szárazkás". Elsősorban színpadi es alkalmi sminkekhez full tartós, látványos színekkel tarkított a palettája.
Munkákhoz kiváló! Saját használatra azonban van olyan ami ennél jobb minőségű.