Sushi

Regisztráció dátuma: 2017. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. április 3.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Juvia's Place The Nubian Eyeshadow Palette

Juvia's Place The Nubian Eyeshadow Palette
2019. augusztus 29.

Most érkezett meg hozzám...csodaszép, természetes, javarészt-a most divatos- meleg színekből álló paletta. Akad benne egy-két ezüstösen csillogó hidegebb ányalat is a látszat ellenére. Kicsit azt sajnálom, hogy itt nincsenek elnevezve a színek. Iszonyat jól pigmentált, önmagában is tömör színek, de nedvesen, vagy Inglot duraline-val még ütősebb. Nem száraz, nem porzik, szépen krémesen oszlik még a matt is. Imádom!

Juvia's Place The Saharan Eyeshadow Palette

Juvia's Place The Saharan Eyeshadow Palette
2019. augusztus 4.

Most tettem szert az első Juvia's Place palettámra. Teljes mértékben elégedett vagyok a minőségével és a küllemével is. Bár kissé tartok a "papíros" palettáktól, de ennek ellenére még fogok ilyet venni. Magasan pigmentált, tömény színek, professzionális használatra tökéletes. A matt feketéje tartós, nem potyog. A dobozát megtartom, hogy a paletta külseje ne sérüljön a sok használat során. Egyedi, szép jól kitalálták, bőven megéri az árát. Cruelty free ráadásul.

Inglot Pure Pigment Szemhéjpúder

Inglot Pure Pigment Szemhéjpúder
2019. július 11.

Iszonyatosan tömény, magasfényű, profi módon használhatóak az Inglot pigmentjei, nem is nagyon láttam még máshol ekkora szikrázást, pedig szinte az összes professzionális pigmenthez volt szerencsém...az ezüstöt és arany/pezsgős fényűt használom, most beszereztem egy Jennifer Lopez kollekciósat is.Szépen tapad, egyetlen kis hibája, hogy jobban potyog mint más pigmentek.Úgy értem felvitel közben...utána már nem. Csak emiatt 4 csillag, egyébként 5öt adnék.

Update: Inglot Duraline-val használva hibátlan!!! Nem potyog.