Sushi

Regisztráció dátuma: 2017. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. április 3.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Mugler Angel Nova EDP

Mugler Angel Nova EDP
2024. július 24.

Számomra érdekes, hogy többen is azt írják, ez egy üde, nyári illat...az én orrom szerint, egy nehéz, "vágós" illat, inkább hűvösebb időben hordós....és ennek ellenére én is fújkálom magamra nyáron 40 fokban, merthogy teljesen beleszerettem ebbe a parfümbe. 🩷
2x éreztem máson mielőtt megvettem, kb. fél év különbséggel. Az első reakcióm az volt, hogy: "Úristen mi ez, brutál jó!" . Második alkalommal pedig hogy: "Úristen ez brutál jó, már éreztem valahol!" És mikor mondta a csaj hogy mi az, akkor esett le a tantusz.... Persze óvatos voltam, mielőtt megvettem, vagy 2-3 alkalommal magamra fújtam a Douglas-ban, hogy rajtam is tuti ilyen jó-e. Az volt. Tartóssága 10/10, vigyázni is kell vele mennyit fújsz magadra, mert könnyen túlzásba lehet vele esni.
Őszintén szólva az edt is nagyon nagyon bejön, érdekes, mert teljesen más illat, na én inkább arra mondanám azt, hogy nyáriasabb, könnyebb illat. Szeretném majd hamarosan azt is beszerezni.

The Saem Healing Tea Garden Green Tea Lip & Eye Remover

The Saem Healing Tea Garden Green Tea Lip & Eye Remover
2024. március 16.

Nekem ennek a cleansing water/micellás víz változata van meg, ami brutál jó termék! Bár még csak néhány napja használom, de érzem hogy minőségi. Nem csípi a szemem, nagyon gyorsan eltávolít minden sminket az arcról és a szemem körül is úgy, hogy nem kell 12x átmennem rajta újra, hogy tökéletesen leszedje a festéket. Használat után jó a "bőrérzetem". Nálam ezzel kezdődött el a koreai arcápolás, ami már foglalkoztatott egy ideje. Biztos hogy újraveszem ezt a terméket és a többit is elkezdem kipróbálgatni. Kaptam a csomagban mellé ajándék mintát, egy habos/yoghurtos lemosót az is szuper volt már egy használat után éreztem a különbséget más termékekkel szemben. Jó kis cuccok ezek, ajánlom mindenképpen.

Hugo Boss Alive For Women EDP

Hugo Boss Alive For Women EDP
2024. február 23.

Új kedvencemmé vált ez az illat, párom választotta nekem és telitalálat lett! Az én bőrömön kifejezetten sült szilvás illat marad és isteni finom. Nagyon tartós. De csak az edp!!! Az edt meg sem közelíti ezt, sem illatban, sem tartósságban. Hamar el fogom fújkálni. 😁
Update: beszereztem hozzá a testápolóját, brutál finom és tartós rajtam! Ha még azzal is kiegészítem a parfümöt, na akkor aztán húzom a csíkot. 😃