susiebeam

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

MAC Pro Longwear Nourishing Waterproof Foundation

MAC Pro Longwear Nourishing Waterproof Foundation
2016. december 12.

Nekem nagyon bejött a kombinált bőrömre, ami T-vonalban fénylik, máshol pedig hidegben szinte cserepesre kiszárad. A mac üzletben kb az összes létező alapozót rám kente az egyik kedves tanácsadó hölgy, és ez volt az egyetlen, ami nem emelte ki a száraz területeket. Hozzátenném, hogy azt a tanácsot kaptam, hogy ruházzak be egy prep+prime essentials oils üvegecskére is, és csak 1 cseppet keverjek reggel az alapozómba. Jelentem 3 hét használat után, bevált! Az alapozó még este is szépen fed, nem csillog a homlokom (úgy hogy ehhez nem is kell használnom púdert), és nem húzódik a bőröm. Egy áldás. És mivel béna vagyok sminkelésben, van hogy ujjammal viszem fel, úgy is jó. :) Az árnyalata kicsit más mint a többi alapozónak, ha netről rendeltek erre érdemes lehet figyelni. Nekem minden másból 15-ös volt jó, ebből 20as.

Avon Luxe Matt Hatású Alapozó

Avon Luxe Matt Hatású Alapozó
2016. december 12.

Egész kis korrekt termék, színben / állagban / illatban megfelelő. A hideg beálltával kicsit jobban kiemeli a száraz részeket, és estére azért átfénylik a homlokomon. Sokáig újravevés esélyes volt, de találtam jobbat.

Avon Mega Effects Krémes Szemhéjfesték

Avon Mega Effects Krémes Szemhéjfesték
2016. december 12.

Több árnyalatot is próbáltam, nagyon tartós mindegyik. Ami kicsit bánt, hogy a színek jóval világosabbak mint a katalógusban - így eléggé hasonlóak is élőben, és túlzottan csillognak. Utazáshoz lehet számomra ideális, kicsi üvegcse és még eszköz sem kell hozzá :)