susiebeam

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Éclat 311 Rar EDP

Éclat 311 Rar EDP
2022. április 11.

Szeretném megerősíteni, hogy ez teljesen olyan, mint a green jade, juhúúú! Azért vagyok benne biztos, mert 2 napig tesztelgettem: még maradt az eredeti üveg alján pici, az egyik csuklómra az ment, a másikra az Éclat. 99% ugyanaz volt a két illat minden fázisban, de lehet hogy 100%. :)

MAC Pro Longwear Nourishing Waterproof Foundation

MAC Pro Longwear Nourishing Waterproof Foundation
2016. december 12.

Nekem nagyon bejött a kombinált bőrömre, ami T-vonalban fénylik, máshol pedig hidegben szinte cserepesre kiszárad. A mac üzletben kb az összes létező alapozót rám kente az egyik kedves tanácsadó hölgy, és ez volt az egyetlen, ami nem emelte ki a száraz területeket. Hozzátenném, hogy azt a tanácsot kaptam, hogy ruházzak be egy prep+prime essentials oils üvegecskére is, és csak 1 cseppet keverjek reggel az alapozómba. Jelentem 3 hét használat után, bevált! Az alapozó még este is szépen fed, nem csillog a homlokom (úgy hogy ehhez nem is kell használnom púdert), és nem húzódik a bőröm. Egy áldás. És mivel béna vagyok sminkelésben, van hogy ujjammal viszem fel, úgy is jó. :) Az árnyalata kicsit más mint a többi alapozónak, ha netről rendeltek erre érdemes lehet figyelni. Nekem minden másból 15-ös volt jó, ebből 20as.

Avon Luxe Matt Hatású Alapozó

Avon Luxe Matt Hatású Alapozó
2016. december 12.

Egész kis korrekt termék, színben / állagban / illatban megfelelő. A hideg beálltával kicsit jobban kiemeli a száraz részeket, és estére azért átfénylik a homlokomon. Sokáig újravevés esélyes volt, de találtam jobbat.