sutee

Regisztráció dátuma: 2016. június 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. június 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

China Glaze Fast Forward Top Coat

China Glaze Fast Forward Top Coat
2017. február 20.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és nem csalódtam! Meg kell vele tanulni dolgozni, eleinte nagyon folyós, jól le kell húzni az ecsetet, hogy ne menjen mindenfelé a lakk. Az alatta lévő színt vagy nyomdázást, ha nem terítjük a lakkot, kicsit elhúzza, ezzel érdemes vigyázni, illetve a körömvégeket is be kell festeni, mert összerántja kicsit az alatta lévő réteget. Előnye, hogy pikk-pakk megszárad, 10-15 perc és bármit lehet csinálni, nem fog megmozdulni. A tartóssága is jó, 3-4 nap után is még szépen csillog, kb. ekkor kezd el pattogni is (de az én körmeimről minden lejön 2 nap alatt). A szaga nem a legkellemesebb, de kibírható, érdemes egy ablakot kinyitni azért.
Egyetlen problémám az vele, hogy fél év után elkezdett ilyen nyúlós állagot felvenni (hiába tartom a sötét fiókban, jól lezárva), ez pedig eléggé megnehezíti a felvitelét, szerencsére már elég kevés van az alján, így nem megy sok kárba, de ennyi pénzért kicsit hosszabb tartósságot vártam volna.

Rimmel Scandaleyes Precision Micro Liner Szemhéjtus

Rimmel Scandaleyes Precision Micro Liner Szemhéjtus
2017. január 7.

Kellett egy új tus, mert a régit amit használtam, már nem gyártják és erre esett a választás. A kézfejemre nagyon szép sötét fekete csíkot húzott, amivel meg is győzött. Sajnos a szememen már nem így alakított. Vizes, szürke, nem jön belőle és ha véletlenül hibázol, nagyon nehéz javítani, mert mindenfelé folyik, nap végére pedig megkopik. Nem tartom magamat bénának, de ezzel egyszer sem sikerült igazán szépen kihúzni a szemem.

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény
2016. december 1.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, épp le volt akciózva a rossmannban így 480 forintért már hoztam is haza a 04-es árnyalatot. Ez hajszálnyit világosabb a szám eredeti színénél, de még nem annyira, hogy teljesen hullának nézzek ki, szép rózsaszínes/mályvás nude szín az én tónusomhoz. A tartóssága remek, ivást jól bírja, a zsírosabb/olajosabb ételektől kopik, de azt is egyenletesen teszi. Engem nem szárított kifejezetten, úgy 6 óra után kezdett kicsit kényelmetlen lenni. Az illata az egyetlen amivel nem vagyok kibékülve, nem vagyok oda ezért a fura citromos-citrusos dologért, de szerencsére amint megszárad elillan az illat is.
Szerintem nagyon jó kis termék, főleg ennyi pénzért, biztosan veszek egy sötétebb árnyalatot is belőle.