svekits

Regisztráció dátuma: 2015. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Bepanthen Sensiderm Krém

Bepanthen Sensiderm Krém
2020. május 25.

Az általam eddig próbáltak közül még mindig ez a legjobb kenőcs ekcémára. Nem szünteti meg teljesen, de elég jól csillapítja és visszahúzza az ekcémás irritációt és szárazságot, nem viszket és nem idegesít, viszont ugyanúgy látszik. Sajnos amíg nem sikerül rájönnöm, mi okozza a problémát, nem gondolom, hogy teljesen megszűnne bármitől is.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2020. május 25.

Nekem nagyon bejött ez az arclemosó. Olajos sminklemosás után szoktam használni, de főlg inkább reggel használom, mert estére nekem van, amit jobban szeretek. Mivel ebből a kis szerelést vettem meg, ezt szoktam vinni utazáshoz, és olyankor este is ezt használom, nekem nagyon bejött.Nem habzik, tisztának érzem utána a bőröm, az arcom puha marad utána, nekem abszolút ez a legideálisabb cucc. Én nem gondolom, hogy egy arclemosónak konkrétan hidratálni kellene az arcot, viszont az elvárás a részemről, hogy fölöslegesen ne oldjon le mindent a fejemről és ne húzódjon a bőröm a használata után, és nekem ezt abszolút hozza. A párom is ezt szokta használni, ő is szereti a száraz bőrére.

Chanel Soleil Tan De Chanel Krém Bronzosító

Chanel Soleil Tan De Chanel Krém Bronzosító
2020. május 4.

Abszolút nem bántam meg, hogy megvettem, bár tökéletesnek nem mondanám. Könnyen túl lehet vele lőni és akkor elég narancssárga színt ad az arcnak, keveset kell belőle használni, akkor lesz szép a végeredmény - legalábbis az én világos bőrömön figyelni kell vele. A kiszerelés óriási, ami nem túl pozitív, tekintve, hogy krémes termék, hamarabb kidobom a szavatosság miatt, minthogy végig tudjam használni. Annyi bajom van még vele, bár ez minden tégelyes krémes termékre igaz, hogy elég könnyen bemocskolódik. Az ecset szőrei beleragadnak, ilyen-olyan szöszök beleragadnak és bármennyire is figyelek rá, és csak tiszta ecsettel nyúlok bele, nem lehet elkerülni és azért egy idő után már nem szívesen kenem fel magamra így.
A fentiektől függetlenül azonban ha megtanulja az ember használni, nagyon könnyen nagyon szép végeredményt lehet vele elérni, ami nem narancssárgás és nem foltos. Kellemes fénye van, feldob egy full sminket de egy csupasz arcot is Én egy nagyobb tömött ecsettel szoktam felvinni úgy, hogy a felesleget a kézfejemre rákenem, illetve blenderrel még áttapogatom.