svekits

Regisztráció dátuma: 2015. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)
2021. augusztus 31.

Lábaimra szoktam használni, a fehér ágyneműt/pizsamát nem keni össze. Nehezen szárad, a színe szép, 2-3 nap után egészen jó a színe, nekem sosem lett foltos a végeredmény, pedig csak radírozni/borotválkozni szoktam előtte.
Enyhe önbarnító szaga van, de közel sem olyan vészes, mint sok más önbarnítónál vagy ha szoliba megy az ember, én pl van, hogy nem is érze..

La Roche-Posay Anthelios Shaka Ultra Könnyű, Színezett Fluid SPF50+/PPD46

La Roche-Posay Anthelios Shaka Ultra Könnyű, Színezett Fluid SPF50+/PPD46
2021. augusztus 31.

Nem rossz fényvédő, híg, vizes állagú, kényelmes viselni. A színe nekem kicsit sötét, hiába nem ad különösebb fedést. Nem matt, kellemes bőrfényűre szárad, nem olajos, nem ragad. Smink nélkül vagy strandra szívesen hordom, mert könnyű újrakenni és max kis korrektor kell fölé, de sminkelni is lehet rá szépen, bár azt vettem észre, hogy ha erre sminkelek, az alapozó könnyebben kopik, mint más fényvédőim felett.

NARS Soft Matte Complete Concealer

NARS Soft Matte Complete Concealer
2021. augusztus 31.

Sajnos teljesen tökéletes árnyalatot nem sikerült szereznem, de így is elfogadható a színe. Kárpótol az, hogy tökéletesen fed, nem néz ki rosszul, könnyed érzés az arcon és nem ül be a ráncokra, könnyű eldolgozni. Főleg bőrhibákra használom, de néha szem alá is kenem.
Nagyon könnyű, olyan krémes-habos puha állaga van, nem találkoztam még ilyennel, és tényleg olajmentes, nem ilyen zsíros, mint pl. a Catrice hasonló csomagolású cucca.