svekits

Regisztráció dátuma: 2015. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2019. december 6.

Én az eredeti Carmexet is nagyon szeretem, ez kevésbé mentolos, az illata pedig nagyon gyerekrágóra emlékeztet, ami nekem kifejezetten tetszik. Hasonlóan jól teljesít, mint a sima Carmex, annál jobban folyik, nem olyan "kemény", emiatt csúszósabb is az ajkakon. A Tubusos Carmexszel nekem az volt a bajom, hogy ha felmelegedett és nem jól nyomtam meg, akkor kb. belefolyt a számba, ennél is vigyázni kell erre. A csomagolását leszámítva viszont én szeretem használni, kellemes, nem bizserget annyira, mint a sima Carmex, és az illata is tök jó.

Organic Shop Provance-i Citromfű Cukros Testradír

Organic Shop Provance-i Citromfű Cukros Testradír
2019. december 4.

Én nem hittem, hogy a mangósat überelni lehet. Az volt a legkedvencebb radírom, viszont ez nyárra sokkal frissítőbb. Nagyon jól radiroz, nagyobbacska cukorszemcsék vannak benne, amelyek nem oldódnak fel azonnal, használat után a bőröm sima és puha. Krémes alapú, így komedókra, mitesszerekre hajlamos bőrre is jó, az állaga is szuper. Nagyon jó, frissítő citromfű illata van, így nyárra nekem ez a tuti.

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50
2019. július 31.

Nagyon nagyon jó ajakápoló. A klímaszezon kezdetén múlt hónapban nagyon kiszáradtak az ajkaim és semmi, de semmi nem segített, még olyan termékek se, amiket korábban nagyon szerettem (carmex, la-roche posay). Ezt valójában a benne lévő faktorszám miatt vettem meg, de nagyon jól helyrehozta a számat, már nem szárad ki, és nem is félek, hogy leég a szám vagy előjönnek a szám körüli szeplők. Nyárra, napsütésben hűséges társ, de nekem az éjjeliszekrényemen is ez van.