Svetlana

Regisztráció dátuma: 2013. április 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 13.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Chanel Les Exclusifs De Chanel Jersey

Chanel Les Exclusifs De Chanel Jersey
2020. március 2.

Első kifújásra tömény levendula, akár a L'occitane levendulás vonala. A letisztulása egy meleg, kellemes füves illat. Valóban nem feltűnő, a környezeted nem fogja érezni. Rajtam sajnos 1 órát sem bírt ki. Pedig tényleg egy szuper, elegáns komfortillat lenne a hétköznapokra, de ennyi pénzért tartósabb, különlegesebb illatra vágyik az ember.

Chanel Les Exclusifs De Chanel 28 La Pausa

Chanel Les Exclusifs De Chanel 28 La Pausa
2020. február 26.

Az elején kifújáskor maga a borzalom, később zöldes-íriszes-borsos illattá változik. Nyugtató komfortillat, abszolút nem kiabáló, nem harsány és sajnos nem is tartós.

Chanel No. 22

Chanel No. 22
2020. február 14.

Ez rajtam egy az egyben Chanel No.5, nem mégsem az. De mégis. De mégsem. Hatalmas különbséget első fújásra nem találok köztük. Ez is aldehides, virágos, kicsit tán citrusosabb. Talán ünnepélyesebb, elegánsabb. Talán túl elegáns is hozzám. Igen, aki tudja viselni, az lehet, hogy egy életre megtalálta a maga kis klasszikusát. Énnekem nem ő lesz a nagy Ő. De kétségtelenül mestermű. A No.5 húga. Vagy nővére. Vagy nagyanyja. Nem tudom.

Update: Észrevettem, hogy napok óta csak ezt fújom magamra. Jobban érzem tőle, nő tőle az önbizalmam, egy fújás egész napra kitart és melenget ez az illat.