SVivi

Regisztráció dátuma: 2017. március 9.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. március 9.
Bőrprobléma: -

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel
2019. június 2.

Hát vegyesek az érzéseim... Azért vettem hogy hátha olyan szuper mint a folyékony verzió. Annyiban jobb hogy könnyebb a viselése, sokkal természetesebb az ajkakon. Nem szárítja ami szintén jó pont és a színe is szép. Azonban lassan szárad, nagyon könnyen kopik. Se éveshez se iváshoz nem ajánlom vagy igazítani kell utána. Nekem az ajkak vonalát is nehezebb volt vele követni mint a folyékony verzióval. Így ezzel az egy árnyalattal (25) ki vagyok békülve, de szerintem többet nem veszek. Esetleg ha kijönne valami szebb nude színben.

Playboy Vip For Her

Playboy Vip For Her
2019. május 30.

Nagyon szeretem! Ez a kevdenc drogériás parfümöm, ár-érték arányban nagyon megéri megvenni. Reggel 6-7 körül befújom magam és még délután is érezhető az illat. Egyedül a nyuszifüles kupak nem túl táskakompatibilis. :D

Fabulon Acne Stop Szárító Keverék

Fabulon Acne Stop Szárító Keverék
2018. június 23.
(!)

Tesztelésre kaptam meg a terméket és rendszeresen használtam is. Azt írja akár napi többször is érdemes felkenni, illetve éjszakára is és ezek szerint is dolgoztam vele. A kiszerelése kicsike, de nem ömlik belőle ki a termék mikor a vattára csöpögtetjük, így ez hatalmas pluszpont, mert nem tudunk pazarolni. Az illata kellemes. Én szeretem ha egy "toniknak" megvan az a tiszta, fanyar illata. Ennél is érezhető és nem túlzó módon. Szerintem segít az aknékon és pattanásokon, bár nem mondanám csodaszernek. Lehet még gyakrabban kéne használnom a kívánt hatásért, de egyébként segített ezeken a bőrhibákon és hamarabb elmúltak mint amúgy, ahogy múltak volna. Természetesen nem a tesztelés miatt dicsérem, például nekem az ára kicsit borsos, bizonytalan vagyok abban, hogy újravenném-e ugyanis annyira nem hatékony, hogy pikk-pakk eltüntessen egy bőrhibát, vannak erre jobb termékek is. A bőröm pedig vegyes, nem olyan zsíros, inkább szárazabb egyébként is, pattanásom pedig nincs sok, kb. 4-5 egyszerre és akkor az már durvának számít, így egy problémásabb zsírosabb bőrön nem tudom mennyire hatékony,
Nekem így megfelelt, szívesen ajánlanám másoknak is, viszont azért nem tesz csodát egy nap alatt arra ne számítson senki sem. Emiatt csak 4 csillag, illetve az ára miatt; egy Nivea vagy Garnier tonik talán olcsóbb piciviel, de egyébként meg vagyok vele elégedve. :)