svivko

Regisztráció dátuma: 2012. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Tangle Teezer Blow-Styling Half Paddle

Tangle Teezer Blow-Styling Half Paddle
2022. február 4.

Nem sikerült megszeretni. A teezerekhez képest merevebb, vastagabb sörtéi vannak, egyáltalán nem rugalmas, ezáltal elég fájdalmas vele fésülködni, hát még hajat szárítani a göndör hajammal.
Nekem pénzkidobás volt, de amikor az olasz vízikutyámnak rövid a (göndör) szőre, egész jól ki lehet vele szedni a bogáncsokat az ebzetből.

Fenty Beauty Invisimatte Blotting Powder

Fenty Beauty Invisimatte Blotting Powder
2022. január 20.

Update: Néha még használgattam táskába dobva, mert nagyon strapabíró a csomagolása, de nem lett kedvenc. :(

Ez a termék kora Tinder sminkrandevúja. Túlmarketingelt (entreprenur), egekig magasztalt (engineer), szuper képekkel reklámozott (photographer) akár ikon (self-made) is lehetett volna (traveller). Mindent IS elhittem neki. De nem, a Tinder világában ennek a valószínűsége olyan, mintha megnyernéd a lottó ötöst a való életben;
kábé esélytelen kisanyám!

Azt hiszem túl nagy elvárásokkal voltam felé - dehát megetettek!
Ezek egyébként a következők lettek volna: matt bőr legalább 4 órán keresztül, tényleg legyen színtelen ugyanakkor ne legyen látható több rétegben.

Viszont ez is "csak" egy mattító púder a sok közül, nem a Szent Grál. Kb 1,5 órán keresztül tartja vissza a kifényesedést, áttetszőnek áttetsző, de természetes szőrű ecsettel használva kissé poros hatást kelt, így csak szintetikus ecsetekkel ajánlatos. Negatívumként tartom számon azt is, hogy nagyon könnyen képződik egy fényes filmréteg a terméken, így szivaccsal nem használható.
Amúgy nagyon szép bőrfényt hagy maga után, szuper finomra van őrölve, szinte lehetetlen túlzásba vinni. Csomagolása nagyon masszív, simán táskába hajítható, de csalódás.

Tinderen unmatch-elném.

Sunday Riley U.F.O. Ultra-Clarifying Face Oil

Sunday Riley U.F.O. Ultra-Clarifying Face Oil
2021. július 1.

Valóban zseniális ez a problémás bőrre való termék. Nagyon rég nem volt ilyen szép a bőrképem, mint ezzel a termékkel. Körülbelül 2-3 hét minden napi használatát követően elhagytam az alapozó használatát, és már nem szenvedek a maszknétól.
Alig fogy, így az árát szerintem megéri.
Nagyon ajánlom, nálam újra vevős lett! :)

26 ÖSSZETEVŐ

Retinyl Propionate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott