Best of Beauty 2019

svivko

Regisztráció dátuma: 2012. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Uriage DS Hair Kímélő Sampon

Uriage DS Hair Kímélő Sampon
2019. július 8.

Most használtam el egy flakonnal. Megvettem a teljes termékcsaládot, met elég makacs zsíros seborrheám van és jó lenne találni végre valamit, ami működik. Ez a sampon egy valóban -akár- mindennap alkalmazható, jól higítható nyugtató sampon. Jól tiszít, nem irritál, nem indítja be jobban a faggyútermelést a fehérvirágos illata ellenére sem.
Nagyon tudom ajánlani érzékeny, korpás viszkető fejbőrre és bizony jobban máködik, mint a sima DS lemosója a márkának.

Rouge Bunny Rouge Diaphanous Púder

Rouge Bunny Rouge Diaphanous Púder
2019. június 28.

Mennyei! Azthittem a Laura Mercier Translucent-nél nem találok jobb porpúdert, amivel még szebb, természetesebb és órákon át zsírtalan (de mégsem betonmatt) bőrképet sikerül elérnem.
Mindezt olyan pompás megjelenéssel, mint ami ennek a púdernek van. Pillekönnyű, semmilyen fehérséget nem hagy maga után a bőrön. Továbbá Karima McKimmie ausztrál Youtubertől tudom, hogy aki utálja a púder érzését / száraz a bőre és nem szívesen használ púdert annak is álom-termék kategória a Diaphanous.
Nagyon ajánlom! :) Zsíros arcbőrű, sminkkedvelőknek meg főleg.

Figyelem! A termék Talc tartalma miatt okozhat flashback-et vakus képeken!

Rouge Bunny Rouge Precious Velvet

Rouge Bunny Rouge Precious Velvet
2019. június 28.

Fájó szívvel ugyan, de be kell valljam nekem nem lett szerelem ez a termék. Zsíros bőröm van így folyamatos hajszát folytatok az olyan termékek után, amik azt ígérik, hogy szebb és egyenltes bőrképet biztosítanak és kitolják a csillogó tükörpofamivoltom megjelenését. Mivel ez egy szuper megoldás lett volna táskába dobós, on-the-go megoldásnak, gondoltam teszek vele egy próbát. Igaz, hogy szép és egyenletes bőrképet biztosít, de nagyon rég volt már olyan, hogy púder felvitele után fél órával olyan zsíros lett a bőröm, mint máskor nap végére.
Sajnálom nagyon, mert kivételes kivitelezésű termék.

27 ÖSSZETEVŐ

Retinyl Propionate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott