svivko

Regisztráció dátuma: 2012. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

GlamGlow Poutmud Wet Lip Balm Treatment

GlamGlow Poutmud Wet Lip Balm Treatment
2020. február 13.

Ha a Fenty mattító púder a púderek Tinder versenyzője, akkor ez Poutmud az ajakápolók sok hűhó a semmiért jelöltje, szintén tindis kategória.
Kezdjük ott, hogy ahhoz képest mennyi kell belőle (lencsényi, kis ajkakra), hányszor kell újrakenni (2 óránként) és mennyi van a tégelyben nevetséges a teljes ár.
Gyenge a hidratálása, kissé mentolos - de még pont nem mászik bele a számba az ízével. Semmit nem dúsít és az ajkaimat sem hidratálja, miután felszívódott / lekopott.
Valami a formulával sem stimmel, az átlátszó verzióm legalábbis csomós állagú, az apró göböcskék ajakmelegére feloldódnak, de azért na.
Gyönge vagy Potter.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2020. február 5.

A light verzió helyett őt kenegetem a hideg időben, milyen jó választás volt! Ugyanaz a hatás, mégsem telít el, vagy fullaszt. Gyorsan beszívódó, valóban hidratáló szérum-bomba, reggeli rutinom egyik kedvenc része.
A kis kezdődő szemöldök párost a szemöldököm között szépen elküldi a bús francba.

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2020. február 5.

Szent lábszagú szalmaszál.
A Geek & Gorgeous szérum vonalából ő a harmadik, amit használok és viszonylag megszerettem. Viszonylag, mert érzékeny vagyok a szagos kencékre, ennek pedig elég 3 éves Converse EDT szaga van felkevne és azután is 15-20 percen keresztül. Ugyanakkor szeretem, mert tényleg segített a tág pórusaimból már nem ordító holdkrátereket zsugorítani.
A bőrkép szebb a használatát követő pár óra után, problémás, zsíros, rosaceás bőrt szépen megnyugtat, plasztikai műtétet nem vállal.
Ajánlom, és a szájon át lélegzést is mellé. :) <3

27 ÖSSZETEVŐ