svivko

Regisztráció dátuma: 2012. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Yunsey Keratin Hajvégápoló Szérum Argánolajjal és 24K Arannyal

Yunsey Keratin Hajvégápoló Szérum Argánolajjal és 24K Arannyal
2021. február 9.

Én úgy imádom, amikor valaki(k) elhiszik magukról, hogy minden tudnak. Mert általában akkor lesz belőlük a legröhejesebb alak. Aki mindent tud, az semmit nem tud, legyünk szerények lányok, az a legtöbbünknek jól áll. ;)

Rendelést átvenni szaladtam be egy eddig ismeretlen fodrászkellékes webshopba, nagyon jó áron megtaláltam a webshopjukon az összes pótolandó hajápoló vackomat, ezért mentem új terepre bátran.
Hatvanas évek-beli dauervíztől bűzös fodrászaton át vezetett az út a kis lepkeköpet méretű, de annál inkább megpakolt fodrászkellékes boltba, ahol egy kedves 50 körüli nő fogadott.
A rendelésemen felül kértem tőle tanácsot egy jó hajvégápoló olajra, ami szilikonos (mert a hajamnak egyszerűen KELL ez az ördögtől való összetevő), ugyanakkor bőven tartalmaz értékes novényi olajakat - hiszen a karmát egyensúlyban kell tartani, hamár szilikon.
Kegyetlenül rámförmedt a hölgy, hogy "A szilikon a legrosszabb, amit tehet a hajával!", mondom tudom, tudom, de egyszerűen kell és kész. Rendíthetetlen volt, azt mondta; Kallosból tud csak ajánlani szilikonos vackot - gondoltam magamban, hogy az lehetetlen és nem adtam fel. Picit úgy éreztem magam, mint egy nyugger démon a templomban.
Hogy kompromisszumra jussunk, kértem Tőle, hogy ajánlja az ő kedvenc növényi olajas hajvégápolóját, amit sokan visznek.

Hát, ez volt az. Finoman jeleztem neki: Kérem, ebben az első két összetevő az nettó szilikon, ami azt jelenti, hogy az van a legtöbb a termékben.
Azt mondta nem ért annyira hozzá, meg olyan picivel van írva, hogy el sem tudja olvasni!

Remek.

Az elmény és a termék is öt csillagos egyébként. Nekem nem fordult elő, hogy láthatóan olajos maradt volna a hajam tőle, de elég vizes állaga van, el tudom képzelni, hogy túl lehet adagolni.

Giovanni Frizz Ease-től azonban nem jobb, csak könnyebben beszerezhető.

L&Y 217 Blending/Shading Brush

L&Y 217 Blending/Shading Brush
2021. február 9.

Update: 3 éve töretlen a szerelem, vettem még kettőt belőle múlthéten, én nem vettem észre szúrósságot rajta, pedig kifejezetten tudom azt utálni. (BradoLife fertőtlenítő folyékony szappannal és Beautyblender szappannal tisztítok.)

Hihetetlenség! Pikk-pakk a kedvenc ecsetemmé vált. Olyan puha, mint a vatta, a kis faragott mélyedésnek köszönhetően pedig tökéletesen kézreáll, kényelmes, vele nem teher a "blend-blend-blend". Gyönyörűen dolgozik, pigmentekkel ma vetettem be, Kell a púder sötét Missy-ét mint a villám színvesztés nélkül eldolgozta. Mondtam már, hogy milyen puha?!

Vegyétek, élvezzétek.
Ebayes boltja van a mukinak, handmade ecsetei az L & Y-k , ezenkívül agyonhypeolt márkák (Guerlain, Nars, stb) ecseteit rekreálja tökéletes utánzatként, vagy saját márkáján belül, mint ez a Mac 217-re.
1600 Ft-os csoda. <3

Bolt linkje:

Zoeva 104 Buffer Brush

Zoeva 104 Buffer Brush
2021. február 9.

Szerintem nem érdemes a 110-es ecsettel összehasonlítani, sokkal inkább a 102-es silk finish-sel nekem ez utóbbi az alfája és az omegája az alapozásnak.

Szuper minősege és mérete van. Egyetlen problémám van; lehetetlen takarítani. Illetve nem az, de irtó macerás az összes többi ecsethez képest. Kialakítása miatt egyébként.
Érdemes (mint minden más ecsetet - kiváltképp ha krémes terméket használunk) 1-2 használat után kimosni, mert különben csíkoz.

Ajánlom, persze, de szerintem a 102-es felhasználóbarátabb, ez inkább poralapozókesetében lenne a befutó, ha a kettő között kell választani.

26 ÖSSZETEVŐ

Retinyl Propionate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott