svivko

Regisztráció dátuma: 2012. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Uriage Micellás Arc- és Sminklemosó Termálvízzel Érzékeny, Kipirosodó Bőrre

Uriage Micellás Arc- és Sminklemosó Termálvízzel Érzékeny, Kipirosodó Bőrre
2020. június 9.

Én tényleg szerettem volna szeretni, de nem olyan hatékony, mint a Bioderma rózsaszín kupakos micellás vize. Nem tisztít eléggé, pedig sminklemosás után, a minimális maradékot szeretném eltávolítani vele, de nem jó. Ráadásul egy csúnya pattit is okozott.

Polaar Northern Light Smoothing Cream

Polaar Northern Light Smoothing Cream
2020. március 27.

Hibátlan arckrém! Nem irritál, nem okoz pattanásokat, extra bőrzsírosodást, a mensis gyulladásokat nagyon szépen nyugtatja és tünteti el, a száraz foltok szemkörnyéken eltűntek, 3-4 hetes használat után az apró mimikai ráncok is kisimultak... Egyszerűen tökéletes! A kombinált, seborrheás bőrömet pikkpakk rendbe szedi.
25 ml-s, deluxe kiszereléssel nem is kell tégelybe nyúlkálni. Krémes, barack színű, nem kifejezetten könnyed, de teljesen beszívódó krémről van szó. Körülbelül 10 perc alatt cuppantja be a bőröm, én ezért csak éjszakai krémként használom, reggel nem lenne időm hozzá.
Én nagyon szeretem az illatát és nem irritálja a rosaceámat sem, viszont ha mindenképpen bele kell kötni valamibe, akkor kissé kellemetlen a szappanos íze, ami még reggelre sem tűnik el a bőrről (igen, én a számon is a rétegező bőrápolás híve vagyok).

Creme 21 All Day Cream B5 Pro-Vitaminnal

Creme 21 All Day Cream B5 Pro-Vitaminnal
2020. március 27.

Ezt nagyon benéztem vásárláskor. A sima (nem all day cream) feliratú, tökre bevált, de ez... Mintha étolajt kenegetnék testápolóval vegyítve. Ragad, nem szívódik be és egyáltalán nem biztosít hosszútávú hidratálást.
Giga MEH!

26 ÖSSZETEVŐ