SweetLikeMee

Regisztráció dátuma: 2020. május 8.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2020. május 8.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok
Korcsoport: < 18

Balea Urea Kézkrém

Balea Urea Kézkrém
2021. október 16.

Tökéletes mindennapi kézkrém számomra!
Napközben szeretem használni főleg, mert gyorsan beszívódik és nincs ragacsos/olajos érteze a kézfejeimnek a használata után.
Az illata valami isteni, ha létezne ez az illat parfümben, imádnám! Az 5%-os urea tartalomnak is nagyon megörültem, mert az urea kifejezetten jót tesz a körmöknek.
Ha extrémen ki vannak száradva a kézfejeim, akkor nem ezt használom, hanem valami illatmenteset, mert a benne lévő parfüm olyankor nagyon irritálja a bőrömet. Arra viszont tökéletes, hogy rendszeres használat mellett, szintentartsa a kacsóim normál állapotát.

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2021. augusztus 25.

Nem vagyok nagy kétfázisú lemosó rajongó, de ha már kétfázisú akkor csak ez!
Használat előtt nagyon alaposan fel kell rázni, de én használat közben is többször felrázom, hogy egyenlő arányban fogyogasson mindkét fázis. :D
Szemsmink eltávolítására is próbálgattam, de valahogy mindig belemászott az olajos fázis a szemembe, és mivel kontaktlencsét is viselek, inkább csak sima micellás vizet használok a szemsmink eltávolítására. Ha bele is ment a szemembe legalább nem csípett...
Az arcsmink eltávolítására viszont jobban bevált ez, mint egy sima micivíz, mert az olajos fázisa hamarabb oldja fel az alapozót, viszont ez az olajos réteg ottmarad a bőrön. Ezért csak a kétlépéses arctisztítás első lépéseként tudtam használni. Második lépésként vízbázisú lemosót szoktam használni, ami leoldja ezt az olajos filmréteget a bőrömről.
Számomra a leginkább a mattra száradó folyékony rúzsok eltávolítására volt megváltás, mert azokkal a sima micivíz nagyon nehezen bánik el, és a sima olajos lemosókkal leszedni, pedig mindig nagyon maszatolós. De ez a kétfázisú nagyon hamar lekapja az ilyesmi rúzsokat, és egyáltalán nem macerás. 😊

Lacoste Touch Of Pink EDT

Lacoste Touch Of Pink EDT
2021. augusztus 24.

Egyáltalán nem valami impresszív illatról van szó, számomra túlságosan mezei illat, ráadásul rajtam nem is igazán tartós.
Nagyon basic drogériás tusfürdő illata van.
Én nem ezt keresem egy "igazi parfümben", de a hétköznapokban tökéletesen megállta a helyét: bárhova mentem, sosem éreztem túl soknak vagy tolakodónak, viszont számomra nem hozta azt a "szuperjó nőnek érzem magam, mert egy csudijó parfümöt viselek éppen" érzést.