SweetLikeMee

Regisztráció dátuma: 2020. május 8.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2020. május 8.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

ApaCare Remineralizáló Fogkrém

ApaCare Remineralizáló Fogkrém
2024. június 16.

Legjobb fogkrém amit valaha hazsnáltam. Nagyon finom mentolos az íze, de nem csíp. Szépen felhabzik, de nem szárítja ki a nyálkahártyám. Valóban erősíti a fogzománcot, mert már évek óta használom és egyáltalán nem érzékenyek a fogaim a hidegre/melegre. A fogak fehérségét is meg lehet vele őrizni szerintem, bár én arra is figyelek, hogy ne nagyon fogyasszak fogakat elszínező ételeket/italokat (pl. kávé, vörösbor)

Baba Görögdinnye Frissítő Tusfürdő

Baba Görögdinnye Frissítő Tusfürdő
2023. szeptember 3.

Igazi nyárias illata és csomagolása van.
A kiszerelését nem kedveltem, mert nem lehetett jól adagolni, és mindig csak úgy ömlött ki a tusfürdő a flakonból.
Érzékeny bőrrel rendelkező emberek nem ajánlom az illatanyag tartalma miatt, száraz bőrrel rendelkezőknek sem, mert rendszeres hasznàlat mellett szárította az én bőrömet is, pedig nekem kombinált bőrtípusom van.

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2023. augusztus 26.

Nincs kémiailag kezelve a hajam, nem is hőkezelem (csak hajszárítózok), tehát nincs igénybe véve a hajam, éppen ezért nem is szoktam sokat költeni rá.
Ez a hajmaszk magyon bevált, mert nagyon gazdaságos, finom illatú (de nem émelyítően erősen illatosított), és nem nehezíti el a vékony szálú, könnyen lelapuló hajszálaimat.
Samponozás után, balzsam előtt szoktam használni.
Az egy literes kiszerelés nálunk egy évig kitartott, pedig 2-3-an használtuk.

1 MÁRKA