SweetLikeMee

Regisztráció dátuma: 2020. május 8.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2020. május 8.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Isana Clean + Care Olajos Szemfestéklemosó

Isana Clean + Care Olajos Szemfestéklemosó
2023. január 10.

Folyékony mattra száradó rúzsok lemosására használtam, és nagyon szerettem, mivel az olajos fázis nagyon gyorsan és könnyedén lehozza a sminket, durva dörzsölgetés nélkül, a sima micellásvizekkel ellentétben. Szemsmink lemosására viszont nem vált be, mivel az olajos fázis rendre belefolyt a szemembe, és egy időre elhomályosította a látásomat, ráadásul már alapból is kontaktlencsét hordok:D

Revox Daily Sun Shield SPF 50

Revox Daily Sun Shield SPF 50
2022. november 1.

Így az őszi időszakban bátorkodtam elhasználni ebből egy tubussal, mivel valamiért nagyon szkeptikus vagyok a fényvédő hatásával. Nyáron tuti nem merném erre bízni a fényvédelmet.
Nagyon kellemes illata volt, az elején azt hittem, hogy ez nem fog zavarni, de idővel már meguntam kicsit az illatát. :/
Könnyen eldolgozható, nem hagyott fehér réteget. Hamar beszívódott, kellemes érzés volt a bőrömön.
Ha csak vékony rétegben tettem alá valamit (pl.: toner), akkor nem kukacosodott, de ha több cucc volt alatta, akkor már sajnos igen. ☹
Tényleg nagyon hamar elfogy ez a kis kiszerelés. Újravenni nem fogom.

The Body Shop Edelweiss Szérum Koncentrátum

The Body Shop Edelweiss Szérum Koncentrátum
2022. október 9.
(!)

Tesztelésre kaptam ezt a kis szérumot. Eddig még semmit nem próbáltam a márkától, de a régi drops of youth termékcsaládról már hallottam korábban.
Sajnos nekem mostanság érzékenyebb lett a bőröm, és ettől a szérumtól is csípett és viszketet az arcbőröm. Az állagára nincs panaszom, mert hamar felszívódott, nem hagyott zsíros vagy tocsogós érzetet maga után, de a hatásával semmilyen tekintetben sem voltam elégedett.

1 MÁRKA