sweetmedusa

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

1 ELADÓ KRÉM

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. október 16.

Sokadik üveggel vettem mert ez volt a kedvenc alapozóm, tökéletes fedés, nem kopott le, sőt, úgy kellett levakarni nap végén, és csak minimálisan fénylett át. Most újra vettem, a címke szerint egy új árnyalatot (porcelain beige). Botrányos. Beleül a pórusokba, alig fed, a bőrön valami porszerű réteget képez, a szemhéjamon 5 perc múlva összecsomósodik, ez eddig nap végén sem történt meg. Ha végigsimítom az ujjammal az arcom, az összes alapozó az arcomról átkerül a kezemre. Nagyon szomorú vagyok, mert a tökéletesen tartós alapozó helyett most dobhatom a kukába ezt a borzalmat.

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2019. július 15.

Elhasználtam egy tubussal, de nem igazán történt semmi. Legalábbis a Skinorenhez képest. Ez a koncentráció édes kevés a valódi hatáshoz.

RdeL Young XXL Bronze Szemhéjfesték Paletta

RdeL Young XXL Bronze Szemhéjfesték Paletta
2019. július 10.

Nem valami intenzív színű, natúr, hétköznapi sminkekhez megfelel. Sok féle összeállítást lehet vele elkészíteni, megfelelő alapozással tartós. Az ecsetről le lell pöcögtetni a felesleget és akkor nem porol egyáltalán. Ár érték arányban szuper, emiatt kap 4 csillagot, de én erősebb színekre számítottam.