sweetmedusa

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2020. október 3.

Ha másra nem is, de arra jó volt, hogy így lassan 4 hónap használat után majdnem akkora szempilláim lettek, mint annó a bimatoprostos szérum után. :D Egyébként én egész arcra is szoktam kenni, gyorsan beszívódik, nem zavar bele a reggeli sminkelésbe sem. Hatalmas látványos változás nem történik, de egy kicsit összeszedettebnek tűnik a bőröm.

The Ordinary Retinol 1% In Squalane

The Ordinary Retinol 1% In Squalane
2020. július 21.

Először hámlott tőle a bőröm rövid ideig, azóta semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Érdemes jóval lefekvés előtt felvinni, mert nem szívódik be a szkvalánolaj valami könnyen a bőrbe, ne a párnán végezze a nagy része. Ha ezt használtam este, reggel mindig különösen szépnek látom az arcom, kisimult és egységes színű. Anti aging miatt van a rutinomban, de erről nem tudok jelenleg véleményt mondani, mert megelőzésnek használom csak. De bízom a hatásában, szívesen használom, már többször újra vettem.

Bioderma Photoderm Bronz Spray SPF50+

Bioderma Photoderm Bronz Spray SPF50+
2020. július 2.

Kedvenc! Nem égtem meg vele eddig egyszer sem, kellemes illatú, nincs az a tipikus erős "strand" illata. Az összetevői ígéretesnek hangzanak, ezt ugye nem tudom megítélni, mennyire hatásos. Önbarnítót is tartalmaz.