sweetmedusa

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Bioderma Photoderm Cover Touch Mineral SPF50+

Bioderma Photoderm Cover Touch Mineral SPF50+
2022. június 30.

Én nagyon szeretem. Erősen és szépen fed, sokkal jobb némely alapozónál. A száraz részeket azonban kiemeli, így felvitel előtt néha bőrradírozok, vagy hidratálót masszírozok erősen a bőrömbe, így nagyon szép lesz az eredmény. A light árnyalat is valóban elég sötét, így én Loreal c'est magic BB krémmmel keverem, mert az meg fehér. Vizes beauty blenderrel viszem fel. Kb. 6 órát simán kibír, nem érzem úgy a nap végén sem, hogy legszívesebben levakarnám az arcomról, mert úgy átzsírosodott. Ez az eddig használt alapozóimról nem volt elmondható.

Apivita Express Beauty Face Scrub With Apricot

Apivita Express Beauty Face Scrub With Apricot
2021. augusztus 28.

Olyan mintha Sió baracklével mosnék arcot, nagyon finom az illata :) kevés radírozó szemcse van benne, de kémiai hámlasztás mellett nekem bőven elég, kis mennyiséggel is alaposan át lehet dörzsölni az arcot és így sokáig is elég.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2020. október 3.

Ha másra nem is, de arra jó volt, hogy így lassan 4 hónap használat után majdnem akkora szempilláim lettek, mint annó a bimatoprostos szérum után. :D Egyébként én egész arcra is szoktam kenni, gyorsan beszívódik, nem zavar bele a reggeli sminkelésbe sem. Hatalmas látványos változás nem történik, de egy kicsit összeszedettebnek tűnik a bőröm.