sweetnika77

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Tesco Pro Formula Aloe Vera Sampon

Tesco Pro Formula Aloe Vera Sampon
2024. január 5.

Rengeteg sampont kipróbáltam már is szinte egyik sem volt jó azt tudni kell a hajamról hogy kevés vékony szállú hajam van és nem mindegy hogy mit használok rá használtam drága 6000 ft-os sampont is fodrászkellékes drogériást és szinte egyik sem vált be vagy hullott tőle a hajam korpás lett még jobban bezsirositotta próbàltam szulfátos szulfátmentes iegyik sem vàlt be,és nekem ez a sampon vált be a legjobban majdnem olyan a hajam mint gyerekkoromban volt pedig agyon festett a hajam és száraz töredezett nem szárította ki a fejbőrömet és könnyen kifésülhető lett pedig balzsam most sem használtam rá láttam a sok rossz véleményt de lehet hogy azóta már megújították és újjak az összetevők nekem egyelőre nagyon bevált, ha változna valami akkor írok még.

L'Oreal Paris Elseve Full Resist Aminexil Sampon

L'Oreal Paris Elseve Full Resist Aminexil Sampon
2023. augusztus 29.

Szerintem nem rossz sampon,nekem olyan mint a többi elseve.Puha,könnyen kifésülhető a hajam nem hullik.Én egy kis vizzel felhigitom,langyos vízzel mosom,igy nem zsirosodik aannyira.

Syoss Oleo Intense Hajfesték

Syoss Oleo Intense Hajfesték
2023. június 29.

Sajnos nem vàlt be.Csokibarnàt hasznàltam 3 hajmosàsig szép volt a szine de utána nagyon elkezdett kopni bár a nap is tesz rá egy lapáttal a hajam végei is nagyon nagyon kiszáradtak tőle.