sweetprettiness

Regisztráció dátuma: 2017. július 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. július 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Mineralissima Ásványi Alapozó SPF15

Mineralissima Ásványi Alapozó SPF15
2017. július 16.

Én is csak pozitívumokat tudok mondani erről a termékről. Sokféle árnyalatban kapható és nagyon szép, természetes hatást lehet vele elérni. Nem tömíti el a pórusokat és a zinc oxide még a pattikra is jótékony hatással van, szóval hosszú távon még annak is megéri, akinek gyulladt a bőre, csak a kezdeti nehézségeken kell túllendülni, mert ugye fedése nem nagy. Sajnos még most is van egy-két gyulladás az arcomon, de ahogy észrevettem, szépen gyógyítja őket. :)

Mineralissima Ásványi Pirosító

Mineralissima Ásványi Pirosító
2017. július 16.

Nekem végül a Blush árnyalatra esett a választásom, ami hétköznapokra tökéletes az én hófehér bőrömhöz. Nagy pirospont a természetes összetevőkért, a letisztult, minimalista csomagolásért és az igazán természetes végeredményért. Meleg szívvel ajánlom másoknak is, szép egészséges, üde orcákat lehet vele készíteni. Bekerült az abszolút kedvenceim közé, igazi 'must have' darab.

La Roche-Posay Cicaplast

La Roche-Posay Cicaplast
2017. július 13.

Kisebb sebekre, sérülésekre és hámló részekre kiváló. A hegekkel nem birkózik meg, de szerintem nem is ez az elsődleges feladata. Én smink alá is szoktam használni, de valóban zsíros, ragacsos állagú, ezért csak ásványi por alapú sminkek alá jó.

1 MÁRKA