sweetprincess

Regisztráció dátuma: 2012. február 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Douglas True Volume Volumennövelő Spray

Douglas True Volume Volumennövelő Spray
2014. július 11.

Nekem semmit nem használt sajnos, sőt, mintha egy picit szárította volna is a hajamat. Az illata kissé alkoholos, egyáltalán nem kellemes. Volument tehát nem növelt, tartást semmit nem adott, nemhogy extrát... Mintha alkoholos víz lett volna és ahhoz képest nem volt olcsó sem. Nagyon lassan fogyott el...

Yves Rocher Testápoló Szárazolaj

Yves Rocher Testápoló Szárazolaj
2014. július 1.

Tegnap vettem meg, mert testápoló hiányában voltam, mint általában nagyon gyakran! Egyébként már jó régen írtam ide utoljára, de olyan élményben volt részem, hogy gondoltam ezt meg kell osztanom! Szóval amiért erre esett a választásom, mert mostanában szeretem az olajokat, nagyon szépen ápolják a bőrt! Szárazolaj! No ez kíváncsivá tett. Még nem használtam szárazolajat sosem, de én SZERELMES lettem! Az egész testem belebizsergett amikor átkentem vele magam! Hihetetlen bársonyos lett a bőröm és nem hagyott olajos érzetet annak ellenére, hogy olaj, dehát száraz, nemde? Az illata valami isteni! Komolyan mondom libabörős lettem használat közben, mini SPA érzés! Aki ezt olvassa és még nem próbálta, én nagyon ajánlom! A polc a boltban ezzel volt tele, szerintem nem sokan vehetik! Én sem gondoltam volna, hogy egy kincsre lelek, míg ki nem próbáltam! :))) Az ára tökéletesen megéri, úgyis gyakran vannak 40%os akciók! A fújókája takarékos és nagyon jól működik, remekül adagolható! Az összetevői is szuperek! Hello Andrioba olaj! Én imádlak!!! :))))

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló
2013. március 28.

Már legelőször amikor felkentem akkor is azt mondtam, hogy de finom csokis illata van! Egy az egyben egy régen használt szolikrém illatával megegyező, állagban is, csak az barna volt, mert bronzosítót is tartalmazott! Akár megcsinálhatnák ezt a terméket önbarnító funkcióval is! :) Nekem is remekül hidratál, olyan selymes utóérzetet ad! Hamar fogy, de ez nem meglepetés, mert minden 200 ml-es kiszerelésű
testápoló is ugyanígy fogy nálam! Egyébként made in India, kicsit odarepít! :) Összetevők jók!

1 MÁRKA

9 ÖSSZETEVŐ

Brassicyl Isoleucinate Esylate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Brassica Alcohol EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Paeonia Albiflora Root Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Egy hagyományos kínai orvoslásban használt gyógynövénynek, akínai bazsarózsa gyökerének akivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionálóhatású összetevő. Valószínűleg depigmentáló hatással van a bőrre. A helpmeoutDOCinformációi szerintaz összetevő magas tannin tartalma révén védi a bőrt és felgyorsítja a sebgyógyulás folyamatát.