sword

Regisztráció dátuma: 2016. június 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Pharmaceris Sebo-Almond Peel Exfoliating Night Cream

Pharmaceris Sebo-Almond Peel Exfoliating Night Cream
2018. november 7.

Határozottan meg vagyok vele elégedve, egész jó hatásfokkal halványítja a már meglévő kis sebhelyeimet. Valami sűrített tej jellegű massza, de nem kell belőle túl sok, egész jól terül. Ár-érték arányban mindenesetre nagyon jól teljesít. A nagyon ismert online pénzelverő helyen 4500 Ft. körüli összegért osztogatják. A flakonját viszont kötelezővé kellene tenni, annyira praktikus.

Alterra Nedves Micellás Arctisztító Kendők

Alterra Nedves Micellás Arctisztító Kendők
2018. június 7.

Lepedőnyi méretű, nagyon lucskos, puha kendők vannak benne. A sminkleszedő képességéről nem tudok nyilatkozni, de sima arctörlésre egész jó, főleg így nyáron. Jól eltávolítja az arcomról a zsírréteget, ami a nagy melegtől rögtön megjelenik, és egy ideig kellemes, matt hatást biztosít. Az illata semleges-kellemes, a méreténél és a nedvességtartalmánál fogva pedig egy komplett macskamosdást is le lehet rendezni egy keszkenővel :-)
Szóval ha kozmetikai kendőként nem is tudom megítélni a hatását, de így nyárra, tisztasági elsősegélycsomagként egész jól funkcionál.

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém
2018. március 28.

Határozottan jó kis kence. A hozzászólásokból azt szűrtem le, hogy zsíros / vízhiányos bőrnek való, mint amilyen az enyém. Kacérkodtam is a gondolattal, hogy beszerzem, aztán hirtelen muszáj lett. Úgy kifújta a szél a képes felemet, hogy rendesen feszült és égett a bőröm. Szóval boltba be, kencét vesz, használja. Már lassan két hete. Tapasztalat: a közepesnél erősebb bőrszárazsággal nem igazán boldogul (nekem is kellett hozzá egy kis bepanthenes segítség), egyébként meg vagyok vele elégedve. Picit tényleg csíp felkenéskor, de gyorsan beszívódik. Könnyű, laza krém, nem zsírosít, jól puhít, mattít és közepesen jól hidratál. Viszont ugyanolyan jó nappalra is, mint éjszakára.