Sylvi919

Regisztráció dátuma: 2015. március 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 4.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Dr. Kelen Fit Shape Mélyzsírégető Krém

Dr. Kelen Fit Shape Mélyzsírégető Krém
2020. május 14.

Ez a cucc nagyon jo. Sajnos evekig elhanyagoltam a narancsbort es ugy voltam vele, hogy en ettol ugysem tudok megszabadulni. Azonban egy ideje belevagtam. Masfel hete kenegetem magam reggel es este. Mozgas es sok folyadek nagyon fontos melle. De ha mozogtam is eddig nem volt ilyen latvanyos hatasa. Nagyon sokat segit, es sokkal jobban erzem magam, hiszen latszik , hogy használ.

The Ordinary Squalane Cleanser

The Ordinary Squalane Cleanser
2019. június 10.

Vízhiányos, de zsíros pattanásos a bőröm. Kicsit féltem, hogy beválik-e. De nagyon bejött. Amint megláttam a skinsmart facebook oldalán, hogy már náluk is kapható, azonnal megvettem. Én csak reggel használom, estére úgy érzem kell a habzó lemosóm. De reggel tökéletes. Nem szárít egyáltalán. Szépen hidratál és segít, hogy az este felkent hidratálók a reggeli lemosással ne vesszenek el. Nem okoz pattanást, sem miteszereket . Sőt a pórusokat nagyon szépen kitisztítja.

The Ordinary Amino Acids + B5

The Ordinary Amino Acids + B5
2019. június 2.

Én nagyon megszerettem. Vízhatású mégis picit mintha olajos lenne. Nekem nagyon sokat segít a vízhiányos bőrömön, sőt azt vettem észre, hogy sokkal kevesebb a pattanásom, és a nyomaik is sokkal gyorsabban gyógyulnak.