Sylvi919

Regisztráció dátuma: 2015. március 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 4.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated
2021. szeptember 10.

Jaj hát mi lenne velem nélküle és a téli változata nélkül. Örökletesen iszonyat száraz kezeim vannak. Ez a krém pedig egy áldás. Ha minden este használom, nagyon szépek és hidratáltak a kezeim.

Feel Free Szemkörnyékápoló Krém

Feel Free Szemkörnyékápoló Krém
2021. augusztus 26.

Teljesen véletlen akadt a kezembe a Rossmannban. Elég jónak tűntek az össztevői és az ára sem volt sok, így gondoltam egy próbát mindenképp megér. Nagyon megszerettem, jól hidratál pedig nekem aztán igazán száraz a szemkörnyékem. Hamar beszívódik és nem lesz se fényes se ragacsos. A csomagolása is nagyon tetszik, valamint utána néztem ennek az Ecocert minősítésnek és hát ez így még óriási plusz pont :D

L'Oreal Paris Nyugtató Micellás Víz

L'Oreal Paris Nyugtató Micellás Víz
2021. március 14.

Egy jó ideje áttértem a koreai arcápolásra. Így koreai arclemosókkal próbálkoztam. De hiába mind nagyon szárította az arcom. Majd múltkor már teljes elkeseredésemben eszembe jutott, hogy kb 10 éve ennek az elődjét használtam. Mondom hát egy próbát csak megér alapon, és a Dm-ben csak 990 Ft kipróbálom. Óriási megdöbbenésemre bevált. Nem szárít, az arcomról eltűntek a piros foltok, és rendesen tisztít, bár én sminkkel még nem próbáltam, mert nem szoktam sminkelni.