Sylvy

Regisztráció dátuma: 2012. március 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. március 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Macqueen New York Waterproof Pen Eyeliner

Macqueen New York Waterproof Pen Eyeliner
2019. július 30.

Online rendeltem mélybarna színben, szállítással együtt alig volt 2000Ft. Nagyon elégedett vagyok egyenlőre vele. Első tapasztalatok alapján : könnyen kezelhető, matt sötétbarna színű, nem maszatolódik, a nap végén arclemosó tejjel eltávolítható. Ecsetes kialakítású vége van, nem filces, a festék egyenletesen jön belőle.

Update: márciusi érkezése óta használom, lassan már kezd kifogyni, azóta rendeltem még kettőt és gondolkodom egy fekete beszerzésén is. Beváltotta a reményeimet, tartós, vízálló, mérsékelten dörzsálló, nagyon könnyen kezelhető, hihetetlenül jó ecsete van, szóval jó szívvel ajánlom!

Joanna Argan Oil Hajápoló Olaj Száraz, Töredezett Hajra

Joanna Argan Oil Hajápoló Olaj Száraz, Töredezett Hajra
2019. július 24.

Számomra tegnapig egy ismeretlen termék volt és mint ilyet gyanakodva vettem le a polcról. Az ára 1.300 Ft. volt, egy próbát megér, gondoltam. Első benyomásaim: a kiszerelése 30 ml, mivel nem kell sok belőle, ez pont elég, hogy ne romoljon meg mielőtt elfogyna; az illata nekem egy kellemes szivar illatához hasonlít, elsőre kicsit furcsa volt, de semmiképp nem mondanám pasis illatnak és viszonylag hamar elillan; a hajon könnyű eloszlatni, nem zsírosít, az esti használat után, reggel a hajam sokkal élőbb tapintású, eltűnt a száraz érzet a hajvégekről. Elsőre pozitívak a benyomásaim, pár hét használat után updatelek majd.

Dermaflora Argan Oil Gél Stift

Dermaflora Argan Oil Gél Stift
2018. november 12.

Nagyon lassan szárad és nálam olyan foltot hagyott a pulcsin, amit harmadszorra sem sikerült kimosni, még folttisztítóval sem :-( Soha többet nem használom, kuka....