Sylvy

Regisztráció dátuma: 2012. március 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. március 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Cien Eyeliner

Cien Eyeliner
2021. október 5.

Barnát vettem meg. Az aplikátora számomra használhatatlan. A festék szép barna, fényes, gyorsan szárad. Nem csúcs kategória, de ennyi pénzért használható.

Lovely Matt Szemhéjtus

Lovely Matt Szemhéjtus
2021. október 5.

Borzalmas! A barna változatot vettem meg, de nem kellett volna... Elsőre felkenve szép közép barna színe van, viszonylag sok festék tapad az ecsetre, nem túl könnyű vele vékony vonalat húzni. Pár óra után kezd lekopni, seszínű, kopott barna nyom marad a szemhéjon belőle. Soha többet ilyet!

Macqueen New York Waterproof Pen Eyeliner

Macqueen New York Waterproof Pen Eyeliner
2019. július 30.

Online rendeltem mélybarna színben, szállítással együtt alig volt 2000Ft. Nagyon elégedett vagyok egyenlőre vele. Első tapasztalatok alapján : könnyen kezelhető, matt sötétbarna színű, nem maszatolódik, a nap végén arclemosó tejjel eltávolítható. Ecsetes kialakítású vége van, nem filces, a festék egyenletesen jön belőle.

Update: márciusi érkezése óta használom, lassan már kezd kifogyni, azóta rendeltem még kettőt és gondolkodom egy fekete beszerzésén is. Beváltotta a reményeimet, tartós, vízálló, mérsékelten dörzsálló, nagyon könnyen kezelhető, hihetetlenül jó ecsete van, szóval jó szívvel ajánlom!