syrin

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Babor Grand Cru Maszk+Ampulla

Babor Grand Cru Maszk+Ampulla
2019. november 20.
(!)

Egy ideje kíváncsi voltam a BABOR termékekre, köszönöm a tesztelési lehetőséget.

Amíg a terméket vártam, ránéztem az összetevőkre. Nem vagyok fátyolmaszk gyáros, de phenoxyethanol a harmadik helyen nem tűnt túl bizalomgerjesztőnek.
A maszk Koreában készült (nálam pluszpont), a csomagoláson az összetevőlista teljesen más, minden külön szerepel a maszkra és az ampullára, phenoxyethanol nincs ennyire az elején, viszont van benne többféle illatanyag amiket kerülök, de tesztelésre mindig nyitott vagyok. :) A maszk maga fekete, bársonyos anyag, nagyon tetszett (az arcom széléig nem egészen ért ki). A folyadék sűrűbb, nem túl vizes, én csak enyhe illatot éreztem. A wow-hatás elmaradt, rajtam zsíros réteget hagyott hátra (ha ezt előre tudom, valamilyen vizes termékkel aláhidratáltam volna, így csak pár csepp tonert tettem fel). Némi feltöltő-hidratáló hatást tapasztaltam, főleg a homlokomon, de nem bizonyult túl tartósnak.
(Egy icipicit reménykedtem, hogy az alapos kipróbálás jegyében egynél több alkalomra elegendő maszk érkezik majd, ennek hiányában hosszabb távú hatásról nem tudok beszámolni.)
Nálam ugyan nem lett kedvenc, de a BABOR-rajongók biztos szeretni fogják, a spa-élmény megvan.

Etude House Soonjung Moist Relief All In One Gel

Etude House Soonjung Moist Relief All In One Gel
2019. november 2.

Én is kb. csak azt tudom mondani, mint az előttem szóló. Nem zsíros, nem irritál, hidratál. Minden másra ott vannak a szérumok. (Az árra mondjuk érdemes odafigyelni, ha pár héttel később rendelem ~40% lett volna Jolse-n a free shipping helyett és ilyen árkategóriában az már jelentős különbség.)

Kiegészítés: Rétegzős rutinban használom, az én hisztis bőrömre önmagában kevés, de nem is azért vettem, hogy kiváltson mindent.

Geek & Gorgeous Calm Down

Geek & Gorgeous Calm Down
2019. október 23.

Nem akartam AHA-t használni, így ez lett a befutó. Annyi eszem nem volt, hogy teszter is van belőle, így most a teljes kiszerelést pacsmagolom itthon meg már osztogatom is. A baj az, hogy én vagy nem látom a hatását, vagy annyira, hogy az már sok. A homlokomon van egy egészen vékony réteg ami elhaltnak tűnik. Száraz és jobban ráncolódik mint az arcom többi része, de se hidratálással, se hámlasztással nem tudtam eddig eltüntetni. Az orcáim viszont hámlanak néha, én ezt a hámlasztóval hoztam összefüggésbe. És az se tűnik túlhámlasztásnak olyan szempontból, hogy meg se érzem, viszont csúnya (apró pici izék nem az az igazi nagy hámlás).

Nem mondom, hogy hatástalan, de a bőrradírozás amit eredetileg ki akartam vele váltani jobbnak tűnik.
Amikor elhagytam egy ideig mintha észrevettem volna egy nagyon kicsi állagromlást a bőrömön.
Még kísérletezek vele, ha lesz valami javulás majd update-elek.