syrin

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Etude House Soonjung Moist Relief All In One Gel

Etude House Soonjung Moist Relief All In One Gel
2019. november 2.

Én is kb. csak azt tudom mondani, mint az előttem szóló. Nem zsíros, nem irritál, hidratál. Minden másra ott vannak a szérumok. (Az árra mondjuk érdemes odafigyelni, ha pár héttel később rendelem ~40% lett volna Jolse-n a free shipping helyett és ilyen árkategóriában az már jelentős különbség.)

Kiegészítés: Rétegzős rutinban használom, az én hisztis bőrömre önmagában kevés, de nem is azért vettem, hogy kiváltson mindent.

Geek & Gorgeous Calm Down

Geek & Gorgeous Calm Down
2019. október 23.

Nem akartam AHA-t használni, így ez lett a befutó. Annyi eszem nem volt, hogy teszter is van belőle, így most a teljes kiszerelést pacsmagolom itthon meg már osztogatom is. A baj az, hogy én vagy nem látom a hatását, vagy annyira, hogy az már sok. A homlokomon van egy egészen vékony réteg ami elhaltnak tűnik. Száraz és jobban ráncolódik mint az arcom többi része, de se hidratálással, se hámlasztással nem tudtam eddig eltüntetni. Az orcáim viszont hámlanak néha, én ezt a hámlasztóval hoztam összefüggésbe. És az se tűnik túlhámlasztásnak olyan szempontból, hogy meg se érzem, viszont csúnya (apró pici izék nem az az igazi nagy hámlás).

Nem mondom, hogy hatástalan, de a bőrradírozás amit eredetileg ki akartam vele váltani jobbnak tűnik.
Amikor elhagytam egy ideig mintha észrevettem volna egy nagyon kicsi állagromlást a bőrömön.
Még kísérletezek vele, ha lesz valami javulás majd update-elek.

Elizavecca Witch Piggy Hell Pore Control Hyaluronic Acid 97%

Elizavecca Witch Piggy Hell Pore Control Hyaluronic Acid 97%
2019. október 8.

Kárt nem okozott, a hatása sem egészen nulla, a parfümöt sokallom benne. Ez az első hyaluron szérumom, nem tudom mi a maximum amit várni lehet, ezt tuti nem veszem újra, kipróbálok mást. Az üvege tetszik, az eredetiségjelző matrica is kedves az Elizaveccától, kár, hogy a termékei nem jönnek be. (Azért ha anyukám malacnyulas kommentjeit is a csomaghoz számítom akkor már majdnem megérte.)