syrin

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Paula's Choice Omega+ Complex Eye Cream

Paula's Choice Omega+ Complex Eye Cream
2021. április 4.

Nagyon akartam szeretni, de csípi a szemem. A szemem alá még próbálkozom vele. Az állaga meg a kiszerelése tetszik.
Szeretném azt hinni, hogy a csípést más okozza, de egyelőre csak ezt a kencét tudom gyanúsítani.

Ha változás lesz akkor update.

Lush Snow Fairy Szilárd Sampon

Lush Snow Fairy Szilárd Sampon
2021. január 22.

Az "istenien édes" résszel nem spóroltak. Én nem az illatok miatt veszem a lush termékeket, úgyhogy mikor első alkalommal száradni hagytam a cuccot az egérlyuknyi fürdőszobámban, kénytelen voltam nagyobb légtérbe telepíteni. Valószínűleg ez csak a bevezető kör volt, azóta nem "ereget" annyira.
Talán (de csak talán) lassabban zsírosodik a fejbőröm, ami nagy szó, és alig viszket, pedig mostanában a költözés miatt semmi extra törődést nem kapott. Ha mégse jön be, majd lepontozom, de addig 5 csillag.

Update: Jelenleg úgy tűnik a lassabban zsírosodás pár óra haladékot jelent. XD Lassan feladom, semmi sem segít :'( A fejbőröm viszont szereti.

Update2: Vettem még kettőt, a másodiknál nem voltak illatgondok (a harmadiknál még nem tartok).

Bioderma Atoderm Intensive Eye

Bioderma Atoderm Intensive Eye
2021. január 7.
(!)

Tesztelő voltam, és régóta halasztom a véleményezést. Az adagoló lyukacska tényleg tetszetős, lemosónak nekem nem jött be. Nem szeretem a tejeket (ez annál sűrűbb), és vagy a vatta szívta be, vagy az arcom. Az utóbbi szerintem tisztításnál nem szerencsés.
Ettől eltekintve igazából se rosszat, se jót nem tudok írni róla. Ha valami még "kiderül" updatelek.
A tesztelési lehetőséget köszönöm. :)

Update: Szembe kerülve (pillasorról) csíp kicsit, de amúgy segít.