szaadri

Regisztráció dátuma: 2015. április 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Yves Rocher Elixir Jeunesse Folyékony Nappali Arcápoló Városi Hatások Ellen

Yves Rocher Elixir Jeunesse Folyékony Nappali Arcápoló Városi Hatások Ellen
2021. április 21.

Többen is írták, hogy könnyed, gyorsan beszívódik.
Érdekes, hogy bár ez amúgy igaz, nem azt jelenti, hogy nem is hidratál, sőt vízhiányra kifejezetten tök jó. Nekem olyan kombinált bőröm van, hogy bár zsíros, mintha már csak a hagyma hiányozna rá, tehát nem kifejezetten azt kell pótolnom, mégis vannak rajta olyan részek, amik szörnyen húzódnak és kiérdesednek a szárazságtól (mint az orr 2 hetes nátha után).
Na ez az, amire eddig nem találtam megoldást semmilyen akár zselés, akár zsíros krémmel sem. Ez viszont azokat a részeket olyan varázsütésre rakta rendbe, mintha mindig is tök jó egységes, puha, rugalmas babapofim lett volna anélkül, hogy tocsognék benne (én nem hidratáló alá, hanem hidratálóként használom). Nagyon durva.
Nyilván, egy rinocéroszbőrön nem fog beszívódni, és a kívánt hatást elérni.

Tény, hogy képez némi filmréteget egy ideig, viszont alig, és nem kukacosodósat (olyanhoz volt bőven szerencsém).
Szerintem nem a legérzékenyebb bőrökre való, biztosan találni ennél tutibb kencét is, viszont ha valakinek hasonló problémája van, arra nagyon jó lehet.

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Korrektor Vitaminokkal

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Korrektor Vitaminokkal
2021. április 15.

Nekem bevált. Igaz, hogy nem egy vakolatként használandó, de szerintem ezerszer kipihentebbé, üdébbé teszi a szemkörnyéket, mint egy valamivel jobban fedő, de kevésbé sárgás korrektor. Nem arra való, hogy a fél fejemet bekenjem vele, hanem a problémás részre. Ott pedig hiába nem különösebben sárgás alapból a bőröm, a lila karikákkal sokkal jobban működik, mintha pont a bőrtónusom szerint választottam volna. Olyankor mindig azt látom, hogy oké, halványak a karikát, de ahogy az a kevéske "szürkésen" átsejlik, egyszerűen nem üde. Ez viszont az.

Nekem zsíroskás a bőröm, ráncbaüléssel viszont ennél nem volt problémám.
A nagy csillámokkal se értek egyet, szerintem alig észrevehető, max nagyon közelről. Nekem tetszik, ízlés kérdése.

Lactacyd Intim Mosakodógél

Lactacyd Intim Mosakodógél
2021. április 15.

Nem valami funkcionális lemosó. Inkább irritál és szárít, minthogy segítsen szegény területnek optimális védekezőrendszert és higiéniát fenntartani. Lett is következménye, hogy dokikérdezés nélkül kipróbáltam. :(