szaadri

Regisztráció dátuma: 2015. április 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Rimmel 60 Seconds Super Shine Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Super Shine Körömlakk
2022. szeptember 21.

Azért messze nem a legegyenletesebben fedő körömlakkom, valahogy feloldja az előző réteget, és könnyen foltos lesz. De azért meg lehet szépen csinálni, és tényleg nagyon gyorsan kopogósra szárad (nem teszem tönkre egy táskába nyúlással 1 óra múlva). Ami miatt viszont könnyen kezelhető, hogy nem sűrűsödött be az idő teltével, ugyanolyan folyékony, mint mikor vettem, így nem lesz csúnya a végeredmény.
A Rimmel lakkokkal pusztán azért állok hadilábon, mert valamiért ezek jobban elszínezik a körmöm, és könnyen sárgás maradhat utána. Egyébiránt nagyon szeretem.

Benton Snail Bee High Content Lotion

Benton Snail Bee High Content Lotion
2022. szeptember 15.

Érdekes, én azért vettem, mert zsíros, vízhiányos bőröm van, és ezt a lotiont hasonló emberek imádják. Valahogy nekem fura, mert hiába tűnik vizes állagúnak, felkenve inkább pont hogy zsíros érzete van a számomra, kifejezetten zsírosítja a bőröm. Pedig nincs rinocérosz bőröm, rendszeresen hámlasztok már jó régóta, csak ez a termék valahogy így sem akar rendesen beszívódni.
Nyugtató is, de nekem a gyulladt részeit az arcomnak egyáltalán nem húzta le (kevés ilyen rész van, nem is extra), max annyit tudok mondani, hogy nem is irritált.

Összességében aki kifejezetten zsíros bőrre keres könnyed krémet, annak nem feltétlen lesz ez se tökéletes. Normál bőrre viszont kifejezetten szuper.Télre valószínűleg az orcáimra pl pont jó tápláló-nyugtató lesz az időjárás viszontagságait megsínylett bőrömnek. Plusz pont, hogy ilyen minőségben ilyen fajlagos áron bizony kevés arckrémet kapni.

Balea 3in1 Micellás Víz Kaktuszfüge

Balea 3in1 Micellás Víz Kaktuszfüge
2022. augusztus 20.

Pont úgy leszedi a Maybelline spiráljaimat, mint a Garnier, csak olcsóbb és az INCI is szuper. Nekem nagyon tetszik.