szaadri

Regisztráció dátuma: 2015. április 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Bioderma Sébium Global

Bioderma Sébium Global
2019. szeptember 28.

A termékcsaládnak majdnem az összes tagját próbáltam és szerettem, megjavították a bőrömet. Ez a krém viszont kivételt képez, mert elképesztően ég, vörös tőle a bőröm, és 2 nap alatt rengeteg pattanást okozott. Soha nem volt még semmire érzékeny a bőröm, szóval nem tudom, hogy mi van ebben, de hogy jót nem tehet hosszú távon sem, az biztos.

Physicians Formula Murumuru Butter Blush

Physicians Formula Murumuru Butter Blush
2019. január 8.

Amikor kinyitom, instant nyár lesz az illatától, mintha strandon lenne az ember. :) Az a jó benne (az állagán, a kis tükrös kiszerelésén túl), hogy ha valaki tényleg hófehér, akkor is nyugodtan használhatja anélkül, hogy bohóc hatása lenne. Én is meglepődtem, mert első ránézésre nem gondoltam túl természetesnek és üdének a hűvös, fáradt rózsaszín Rosy Pink árnyalatot, de nagyon jól eltalálták, feldobja az arcot, és fel sem tűnik, hogy nem a mi arcpírunk, és profinak nem mondható kezekkel is biztonsággal használhható. :) Hófehérkékre a lehető legtökéletesebb.

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál
2018. augusztus 24.

Ha valami, ez tényleg vízálló, és plusz pont, hogy a legtöbb társával ellentétben szép pillákat is kreál, nem csak úgy van. :) Többször volt már gondom ugyanis, hogy oké oké vízálló, de mit érek vele, ha alapból alig látszik? Ezzel egészen elégedett vagyok.