szaadri99

Regisztráció dátuma: 2014. április 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 18.
Bőrprobléma: -

s-he stylezone Quattro Szemhéjpúder

s-he stylezone Quattro Szemhéjpúder
2015. április 4.

Meggondolatlanul megvettem, de azt már nem tudom, mire használom el. Az enyém barnás színekből áll. Nagyon jól pigmentált, a fekete is olyan élénk, akár egy tus. Viszont pislogok egyet és máris kétszer annyi van a szemöldököm és a szemem alatt, mint a mozgó szemhéjamon. Ez így hordhatatlan, kár érte.

Catrice Ultimate Shine Gel Lip Colour Ajakrúzs

Catrice Ultimate Shine Gel Lip Colour Ajakrúzs
2015. április 4.

Nagyon finom krémes. Nem mondanám, hogy már túlzottan, mint sok előttem szóló, ha a hazautat kibírja, és nem dobáljuk összevissza, semmi gond nincs vele. Viszont gyönyörű, nem csillámos fényt ad, kellemes viselni. Igaz, az evést-ivást nem bírja, de nem feltűnően kopik és könnyű korrigálni, ezek nélkül pedig nekem elég tartós. A kiszerelése nem nagy. A 120-as Wood Rose árnyalatért odavagyok meg vissza, egyszerűen imádom. Természetes, és oooolyan gyönyörű! :D Talán ha nem ezt az árnyalatot veszem meg, nem áradozom róla, de teljesen belopta magát a szívembe. A csomagolása igen masszív, egyszerű, de igényes és minőségi, biztonságosan is záródik. Más árnyalatban nem szerzem be, de ebben akár 100x is. Ha tud valaki hasonló színű, finisű rúzst jobb tartóssággal, kérem, írjon, nagyon hálás lenné érte!

Catrice Ultimate Colour Intense Rúzs

Catrice Ultimate Colour Intense Rúzs
2015. április 4.

Az első Catrice termék, amiben hatalmasat csalódtam. Nehéz felkenni, egyáltalán nem siklik az ajkakon, ami igazán csak a kontúrnál gond. Ezért még kárpótol a csodás szín, és hogy nem gyűlik össze a ráncokban. Viszont a tartósságáról nem is érdemes beszélni, mivel nincs. Az ajkak egymást koptatják, a rúzs egyik fele a fogamra kenődik, a másik fele amihez csak hozzáér.. még egy kósza hajszál is képes becsíkozni vele az egész fejemet. Ezt a hibát púderrel/hintőporral korrigálni, ha csak 1-2 órát van rajtunk, amikor nem eszünk, nem iszunk és nem csókolózunk nagyon ;) de hosszabb viselésre nem alkalmas, hacsak nem akarjuk a hintőporos procedúrát ismételgetni nap közben..