szabarabi

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Catrice Infinite Matt up to 18h Alapozó

Catrice Infinite Matt up to 18h Alapozó
2013. január 21.

Sajnos a színt nem sikerült eltalálni teljesen, de ez csak az én hibám, meg persze az üzlet gyér világításáé. :)
Mivel kombinált bőröm van, olyan alapozót kerestem, ami a T-vonalon nem fénylik át. Fontos szempont volt, hogy - mivel én gyakran tapogatom az arcom nap közben - tartós legyen. Ez az alapozó szerintem mindkét elvárásomnak megfelel. Kicsit sűrűbb az állaga, mint az általam használt előző alapozóké (Maybelline Affinitone, Maybelline Dream Satin), de ettől függetlenül szépen eldolgozható, ha az ember megtanulja használni. :) Elég sok terméktől ki szoktam pattogni, de ettől szerencsére nem, így az elvárásaimnak maximálisan megfelel!
Anyukám is ezt használja, neki viszont elég zsíros bőre van, de nála is megállja a helyét ez az alapozó mindenféle fixálás nélkül!
Sajnálom, hogy kivonják a forgalomból!

L'Oreal Glam Shine 6 Hours Szájfény

L'Oreal Glam Shine 6 Hours Szájfény
2013. január 21.

Nekem a Forever Nude árnyalat van meg és gyönyörűségesen szép "száj szín" lesz az eredmény, apró csillámokkal.
Ragacsos, de cserébe tényleg nagyon tartós, evés-ivás után is látom még, hogy ott van a számon. Egyenletesen kopik.
Az aplikátorával könnyű dolgozni (mondjuk nekem nincsenek vékony, penge ajkaim), kevés festék is elég belőle, hogy teljes fedést biztosítson.
Én nem tapasztaltam azt, hogy összegyűlnének a csillámok, viszont az enyhe szárító hatást én is észrevettem. Ettől függetlenül nekem ez idáig a kedvenc szájfényem!
A ragadóssága és a szárító hatása miatt én 4 csillagot adnék, de ettől függetlenül, ha elfogy, újra fogom vásárolni!

Essence Colour Arts Pigments

Essence Colour Arts Pigments
2013. január 15.

A 01 Sutdio 54 árnyalatot vettem meg, és nem bántam meg! Ez az első pigmentem, de nem az utolsó! Gyönyörűen csillámlik és nagyon tartós (én a hozzá kapható alappal együtt használom)! Hátrányára annyit tudok felhozni, hogy hiába óvatosan viszem fel, rettenetesen porzik (mondjuk ez a dolga) és utána egész nap fénylik az arcom, hiába próbálom meg eltávolítani sminklemosóval. Diszkrét, hétköznapra is hordható árnyalat! Kár, hogy nincs nagyobb színválaszték.