Szabina82

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Anti-Schuppen Sampon

Balea Anti-Schuppen Sampon
2018. október 10.

Félve kezdtem használni, de mivel csupa jót hallottam róla, belevágtam. A samponok többségétől első mosás után sebes lett a fejbőröm és eléggé korpás. Kb. 2 hete használom, a korpásodást nem szűntette meg teljesen, és pici viszketés is előfordul -ez viszont igaz az eddig használt, jóval drágább samponra is - de nem lapul le teljesen a hajam a nagyon párás időben sem. Az illata kellemesen mentolos. Remélem hosszú távon is beválik.

Update! Ez lett a kedvenc sampon - ismerősök között is! Több flakonnal elhasználtam, a viszketés teljesen megszűnt, a fejbőröm sem pirosodott ki, a korpásodás minimális.

Alverde Hydro Make-Up

Alverde Hydro Make-Up
2018. október 10.

Ár-érték arányban tökéletes. Igaz, hogy nem fed tökéletesen, de márkásabb termékkel jártam már rosszabbul is. Pici púderrel fixálva kibírja a nap végéig. Hétköznapi sminkhez vettem, erre a célra tökéletes- és nem szárítja ki a bőrömet, a kipirosodást szépen elfedi.

s-he stylezone Perfect Shine Ajakrúzs

s-he stylezone Perfect Shine Ajakrúzs
2018. szeptember 21.

A 105-ös árnyalat van meg - ez az első termékem ettől a márkától. Hétköznapokra tökéletes. Kellemes a színe, a tartósságával is elégedett vagyok. Más árnyalatot is kifogok próbálni.