SzabinaL

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon
2020. június 5.

Meglepő módon nem zsírosította a hajamat, így csak 3-4 naponta mostam hajat, aminek felettéb örülök, mert majd' mindegyik L'oreal sampon zsírosit. Érezhetően erősebbé, fényesebbé, de "nehezebbé" is tette a hajam. Egy nagy hátránya a használata során, hogy rettenetesen gubancosított a hajamat (hullámos-néha göndör), amit fésűvel sem tudtam kibontani vagy ha igen, akkor az pont a hajam további töredezéséhez vezetett...hiába használtam mellé balzsamot is. Már ha egy alkalommal más samponnal felváltva mostam, megszűnt a gubancosodás...nem tudom, hogy ez egy összetevője miatt lehetett-e.
Az illata erőteljes, de nekem tetszik és a hajamon is érezhető, viszont az erős gubancosodás miatt nem venném újra...

Nivea Pure Detox Micellás Sampon

Nivea Pure Detox Micellás Sampon
2020. február 18.

Nagyon szeretem a friss üdítő zöld teás illatát, kicsit géles állagú, de jól habzik. Hajmosás során már selymesebb lesz a hajam és "tisztábbnak" érződik a fejbőröm is. A használatával változó arányban, hol gyorsabban a 3. napra zsírosodik a hajtövem, hol később, így felváltva használom más samponnal.

Pantene 3in1 Hair Superfood Sampon

Pantene 3in1 Hair Superfood Sampon
2020. január 24.

Akciósan vettem és örültem is a 3in1-ben "funkciójának", hogy végre nem kell annyiféle hajápolót alkalmaznom. De sajnos pár hét használat után már 2 naponta zsírosodott tőle a hajam és lévén vékonyszálúként el is nehezedett, tapadt a fejbőrömre, ellenben a hajvégek szárazak maradtak...nagyon nem ideális vékonyszálú hajra.
Az illata finom és könnyen habzik, de ez sajnos nem elég a csodához.