SzabinaL

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Pantene 3in1 Hair Superfood Sampon

Pantene 3in1 Hair Superfood Sampon
2020. január 24.

Akciósan vettem és örültem is a 3in1-ben "funkciójának", hogy végre nem kell annyiféle hajápolót alkalmaznom. De sajnos pár hét használat után már 2 naponta zsírosodott tőle a hajam és lévén vékonyszálúként el is nehezedett, tapadt a fejbőrömre, ellenben a hajvégek szárazak maradtak...nagyon nem ideális vékonyszálú hajra.
Az illata finom és könnyen habzik, de ez sajnos nem elég a csodához.

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém
2019. november 25.

Nagyon finom, de fehérítő hatású fogkrémnek nem nevezném :) igaziból fogkrémnek sem nevezném, mert egy ilyen édes-kókuszos ízű és illatú, krém állagú cukorpaszta, ami maximum a szájbelső "felfrissítésére", a szájíz kellemesebbé tételére lehet használni, erős, fűszeres ételek után teljesen hatástalan. Ebből adódóan az ára is érthetetlenül magas.

Csillagot azért kap, mert értékelem a próbálkozást, hogy valami egyedivel és különlegessel álltak elő és próbáltak a természetes összetevők terén maradni.

Himalaya Herbals Ajurvédikus Fogkrém Természetes Fluoriddal

Himalaya Herbals Ajurvédikus Fogkrém Természetes Fluoriddal
2019. november 25.

Meg vagyok elégedve vele, bár nem vagyok kifejezetten fogíny-vérzős, de használata után az "ínyérzetem" jobb lett, a fogaimat is tisztábbnak éreztem. Nem habzik a többi fogkrémhez hasonlóan, de ez csak megszokás kérdése. Az íze és illata fura lehet másoknak, nem az a tipikus mentol/eukaliptusz, de aki indiai ételekhez/fűszer-, és gyógynövényekhez szokott -mint én- észre sem veszi :)

Most vettem csak észre a tartósítószer összetevőjét leírva és sokkoló, hogy a természetes összetevők közé, hogy kerülhet egy ilyen magas kockázatú anyag...