szabinka90

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2019. november 16.

Imádom! Csupa jót tesz a bőrömmel, sokszor használom arctisztítás és toner után magában is, krém nélkül, mert éppen eléggé hidratál így is. Pattanásaim nem lettek tőle, az érzékeny bőrömet nemhogy nem bántja, de szépen feltölti, egészséges kinézetűvé teszi. Kedvenc Cosrx termékem, szerintem minden bőrtípusra jó lehet.

Regulat Beauty Skin Energy Mousse

Regulat Beauty Skin Energy Mousse
2019. április 13.
(!)

UPDATE: Abszolút megérdemli az 5 csillagot, hiszen ekcémára konkrétan CSODASZER!!! Sajnos újra kijött a kezemen (pedig évek óta nem jelentkezett, de mostanában rengeteg fertőtlenítőt használok, talán emiatt) szóval kenegettem mindenfélével, semmi nem segített rajta, egyre csak terjedt a kezemen, mire pár nap után a homlokomra csaptam, hogy hiszen ott lapul a szekrényemben ez a kis habocska, ami elvileg ekcémára is hatásos. Este bekentem a kezem, reggelre ezerszer szebb volt, nem viszketett, még egy kencézés után pedig elmúlt minden tünetem. Szóval összességében arcra használtam már jobb termékeket, de az ekcémával semmi sem bír el ilyen gyorsan és hatékonyan!

Tesztelésre kaptam én is, köszönöm szépen a lehetőséget!

Az én bőröm is kombinált, T-vonalban zsíros, máshol érzékeny. Sajnos előfordul, hogy ekcémás tüneteim is vannak, ezért is jelentkeztem a tesztelési lehetőségre, ez azonban az utóbbi időben nem jelentkezett, ezért erről a hatásáról nem tudok írni.
Rengeteg -egyébként sokak által szeretett- terméktől hajlamos vagyok kipattogni, a legkisebb változásra is képes hatalmas pattikkal reagálni a bőröm :( Viszont ez a hab semmi ilyesmit nem okozott, emellett tényleg jól hidratál, de nem zsírosít. Tetszik, hogy véd az UV sugárzással szemben is, az illata finom, de én is kihagytam volna belőle. Van, hogy az esti rutinomba illesztem be, ott is szuperül működik, reggelre kisimult, puha bőröm lesz.

Összességében 4 csillagot adok, mert az én bőrömmel nem tett csodát, de jól hidratálja és nem bántja :)
De akinek extra száraz, vízhiányos, vagy ekcémás a bőre szerintem még jobban teljesítene, mint például nálam.

Dove Original 0% Deo Spray

Dove Original 0% Deo Spray
2019. március 27.

Finom illatú dezodor, nekem szépen hidratálja a bőröm, nem irritál, nem pattogok ki tőle. Valóban lehetne tartósabb, de mivel nincs benne aluminium só, ezért természetesen az nem elvárható, hogy ne is izzadjunk tőle egyáltalán. Egy nap kb kétszer használva szerintem teljesen jó ebben az időszakban (tél és nyár között).