szabinka90

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Mercedes-Benz for Women EDP

Mercedes-Benz for Women EDP
2020. január 17.

Egy 10 mls változat volt benne egy adventi naptárban, amit kaptam, szóval magamtól eszembe nem jutott volna szerintem még csak kiprobalni sem, de nagyon megfogott! Ha elfogy be fogom szerezni a nagyobb változatot is, mert isteni az illata és egyre többször nyúlok utána reggelente :) a tartóssága nem az igazi, ezért 4 csillag

Kerastase Bain Elixir Ultime Sampon

Kerastase Bain Elixir Ultime Sampon
2020. január 17.

Az a baj a Kerastaseval, hogy mióta ezt használom gondolni sem akarok arra, hogy egyszer mást fogok. 😀 Pedig mar jó ideje professzionális termékeket használok a hajamra, de ez veri mindet!
Szóval ez a sampon szerintem illatra 4/5, viszont az összes többi tulajdonsága max csillagot érdemel!! A hajam 1-2 nappal később kell megmosnom, mióta őt használom, nagyon szép puha és selymes lesz tőle és sokkal egészségesebbnek, ápoltabbnak tűnik a vége is. A pakolást és olajat is használom mellé. Nem olcsó, de megéri!

Zovirax Duo

Zovirax Duo
2020. január 17.

Ismét hatalmas köszönet a krémmániának és a véleményezőknek, újabb csodaszerre bukkantam általatok!
Nekem is az a fajta herpeszem szokott lenni, amit kenhetsz bármivel, minimum egy hétig látszik, fáj, ég, stb... Mióta lizint szedek valamennyivel jobb a helyzet, de így is kitartottak legalább 5 napig. Aztán az itteni vélemények miatt megvettem a zovirax duot a legutóbbi herpinél és valóban megállt azonnal a növekedés, nem fájt és kb 3 nap alatt TELJESEN ELTŰNT!! Szóval aki herpeszes tegyen egy próbát, nálam is 5 csillag!