Szabinusz

Regisztráció dátuma: 2016. március 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Bye Bye Unicorn Tusfürdő

Balea Bye Bye Unicorn Tusfürdő
2017. május 31.

Nyilván én is a csomagolás miatt vettem meg. Közvetlenül az unikornisos után kezdtem el használni, úgyhogy mire a végére értem eléggé megcsömörlöttem a felhő és csillag illattól.
A Balea tusfürdőket szeretem, mert sokféle illatban elérhetőek, olcsók, kellemesek, de ez nagyon szárította a bőrömet, nem győztem vakarózni utána.

Montale Rose Elixir

Montale Rose Elixir
2017. január 23.

Nem vagyok jó az illatok leírásában, de azért megpróbálkozom a lehetetlennel.

Kifújáskor rajtam édes, tömény rózsaillat, olyan, mint egy rózsalugasban nyáron korán reggel, vagy eső után. Nem érződik más, csak a rózsa, az viszont nagyon. Mivel én imádom a virágot is, az illatát is, nem is hiányzik más mellőle.

Később sem érzem ki belőle a gyümölcsös jegyeket, inkább csak szelídül és mélyül rajtam az illat, pár óra múlva egy mély nagyon kifinomult illat marad a bőrömön. Szerintem nem a tinilányok illata, kell hozzápár év, hogy az egyszerű eleganciáját értékelni tudja az ember.

A tartóssága nekem is szívfájdalmam... Bár a csuklómhoz közel hajolva nap végén is érződik, de nem bánnám, ha kicsit jobban ragaszkodna hozzám. Mondjuk tartósságát tekintve átlagos 6-7 óra... De még ezt sem rovom fel neki, annyira nagy most a szerelem.

Holika Holika Baby Silky Foot One Shot Peeling

Holika Holika Baby Silky Foot One Shot Peeling
2016. december 15.

A leírás szerint 1,5 óráig hagytam a lábamon a zacskózoknikat, közben semmi irritációt nem tapasztaltam, vagyis nem volt se vállalhatatlanul büdös, sem nem csípet vagy mart volna az anyag.
A hatóidő letelte után megmostam a lábam, és vártam a csodát. Az viszont 4 napig felém sem nézett, ugyanis ennyi ideig semmi sem történt, aztán a 4. napon elkezdett igen nagy darabokban hámlani a talpam. És nem csupán a lágy részek, hanem a szárazabb sarokrészről is lejött egy réteg bőr!
Csatlakozom az előttem szólókhoz, semmiképpen nem a szandálos időszak kezelése ez, ezt az egy hetet kizárólag zárt cipőben lehet teljesíteni. Én csak annyival gyorsítottam a folyamatot, hogy az esti fürdés után egy durvább törölközővel ledörzsöltem a felpuhult bőrt.
A lábam viszont a hámlás után sem lett érzékeny, csupán puha bőr maradt utána.
Teljesen bevált, rendeltem is belőle utánpótlást!