Best of Beauty 2019

szaboalexa99

Regisztráció dátuma: 2016. április 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

John Frieda Frizz Ease Wunder-Kur Hajpakolás

John Frieda Frizz Ease Wunder-Kur Hajpakolás
2018. március 26.

Itt az oldalon található vélemények miatt, ami ennek a pakolásnak a régebbi változata alatt található, mentem be a Müllerbe hogy megvegyem. Hosszas keresgélés után találtam csak rá, mivel ez az új változat, a fehéret aminek ugyanez a neve nem lehet kapni. A kicsi, 25ml es adagot mertem megvenni elsőre mert nem csak a csomagolása különbözik, hanem az összetevői is. Azt kell mondjam, nem ez életem hajpakolása. Sokat vártam tőle az ottani vélemények miatt, a régebbi változatot sajnos nem használtam soha. Festett, nagyon jó állapotban lévő szőke hajam van talán ezért maradt el a hűha hatás, mert már így is maximális az ápoltsága a minden egyéb kondícionáló terméktől. Nem fogom megvenni a nagy kiszerelést, talán még kisérletezek ezzel a kis tasakkal, 600ft-ot megér talán.

Toni & Guy Tropical Elixir

Toni & Guy Tropical Elixir
2018. március 26.

A márka egyik kondícionálója mellé vettem, mert magában nem volt az elég a hajamnak. Nagyon finom illatú, kellemesen folyékony ez az olaj, könnyen eloszlatható a hajon. Csak a végekre viszem fel (az alsó kb 10-15cm) mivel zsírosodásra hajlamos a hajtövem, ezért a használata után jó darabig nem fésülködök. A végeredmény csodaszép, nagyon csillogós, fényes haj. Többszörösen szőkített hajam van, ezüstből lettem aranyszőke ami nagyon jó állapotban van de ezt az olajat soha nem hagynám ki a mosás utáni rutinomból. Nem biztos hogy bármilyen hajjal csodát tesz, de nekem akinek alapvetően csak annyi a problémája hogy a hajvége száraz, tökéletes. Az ára se vészes, illetve nem fogy gyorsan így teljesen megéri beruházni rá.

Toni & Guy Kondícionáló Sérült Hajra

Toni & Guy Kondícionáló Sérült Hajra
2018. március 26.

Ez az első nem natúr kondícionálóm, azokról teljesen lemondtam mert rájöttem hogy a szőkített hajnak nem azokra van szüksége. Erre esett a választásom a dmben található toni&guy balzsamok között(ő volt a legdrágább mind közül, 2400ft). Nem várok semmiféle kondícionálótól csodákat, mivel a samponom olyan szuper hogy ha magában használnám akkor is ki tudnám vizesen fésülni a hajam. Így nekem nem is kell sok belőle. Nálam teszi a dolgát, a lényeg hogy még könnyebb legyen a kifésülés vizes hajjal, ami maximálisan az a használatával. Az egész hajam gubancmentes, a zuhany alatt az ujjaim is minden akadàly nélkül csúsznak a benne. Tudom, a szilikontól van amitől sokan ódzkodnak, de aki festi a haját, ezekkel sokkal szebb a végeredmény. Én letettem a natúr hajápolási dolgokról, csak azoknak válik be akiknek natúr hajuk van. Tökéletes ez a balzsam, akcióval jobban megéri, de így se mondanám pénzkidobásnak. Biztos hogy újraveszem még. :)