szaboaniita

Regisztráció dátuma: 2014. december 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 26.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Nivea Hidratáló Arctisztító Olaj Normál Bőrre

Nivea Hidratáló Arctisztító Olaj Normál Bőrre
2019. október 31.

Szintén kétlépéses arctisztításhoz használom, nagyon örülök hogy végre nagyobb választék van itthon az arcra való olajos lemosókból. Amióta mindennap a double cleansinget alkalmazom sokkal szebb a bőröm, meglepődtem de ez a termék nem okozott pattanásokat. Mindent maradéktalanul leszed, nem használok vattakorongot sem és ez is szuper:) Ha nagyon durván beledörzsölöm a szemembe csak akkor csíp:D Maga a termék nálam 5 csillagos mert erre számítottam de szerintem a Nivea nem megfelelően reklámozza. Mint ahogy a legtöbb olajos arclemosót ezt is le kell mosni utána valami krémes/géles lemosóval és így teljes a tisztítás. Nekem ez az életben nem jött le csak vízzel, pedig direkt úgy is megpróbáltam. Ezért lehet csalódni fognak azok akik azt várják hogy tejszerűen leolvad :D Amúgy ha kihoznának mellé egy géles arctisztító testvérkét az jó húzás lenne :D

Jeffree Star Cosmetics The Gloss

Jeffree Star Cosmetics The Gloss
2019. augusztus 21.

A szájfény.
Ugyebár szájfény ezért nem a tartósságáról híres, ennek ellenére is imádom. Nekem a Diamond Juice nevű árnyalat van meg, ami annyira fényes és csillogós hogy a holdról is látni lehet ha rajtam van. Az illata zseniális, édes/sütis illat, nagyon-nagyon kevés elég belőle. Viszonylag sűrű az állaga (szerintem), de egyáltalán nem ragad, nagyon kényelmes viselet. Szóval mint írtam a tartósság... egészen tartósnak mondanám, egy ideig szerintem bírja az ivást, persze az evést nem, de ez nem is elvárás. Az nem vitás hogy drága, de számomra ez egy új szintje a szájfényeknek :D Szerintem ha valaki nagyon szereti a szájfényeket, akkor legalább egy árnyalatra megéri beruháznia. Ja igen és ha használom akkor tuti hogy utána mindenhol csillámos leszek :D

Jeffree Star Cosmetics Magic Star Concealer

Jeffree Star Cosmetics Magic Star Concealer
2019. augusztus 21.

Szintén azt szerettem volna hogy ne legyen jó, mert ennyi pénzt kiadni egy korrektorért hát...nehéz :D viszont valóban baromi jó és pont.
Nem próbáltam más high end korrektorokat szóval nem tudom a hozzá hasonlóak hogyan teljesítenek, de ez nálam mindent visz. Én használom szem alá és bőrhibákra is és mindkettőre nagyon-nagyon jó. Olyan finishe van amit néha nem is fixálnék. Gyönyörűen egybeolvad a bőrömmel/alapozómmal. Nyaraláson kétszer sminkeltem alapozni nem akartam így ezt használtam és már-már szebb volt mint egy teljes alapozás. A színskála magáért beszél, én nyáron a C9-et használtam, most őszre beszereztem a C7-et. Az itthon kapható boltban én eddig csak akciósan vettem, így azért jobban megéri.:) Még arra leszek kíváncsi meddig elég ez a mennyiség, majd jön update:)