szaboanita1991

Regisztráció dátuma: 2014. július 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. július 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution
2019. június 3.

Nekem szép lassan, de láthatóan szebbé varászolja az arcbőrömet. Kevésbé fényesedik mint azelőtt, kevesebb miteszer és pattanás jelenik meg, a meglévő pattanásokat pedig szépen össze húzza, nagyon rövid időn belül gyógyulnak.
Arckrém kötelező utána, ez egyértelmű, de a rutinom részévé vált.
Nincs illata gyakorlatilag, teljesen semleges, színtelen és nekem hamar be is szívódik.
3 hete használom, de biztos újra fogom venni.

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió
2017. április 25.

Nagyon finom illata van, és az íze is kókuszos :D
Szeretem a hatását is, egy kis fényt ad a számnak, és remekül ápolja is. Bár nincsenek durván cserepes ajkaim, de azért hajlamos a szám a kiszáradásra, és arra ez a kis ajakápoló remekül bevált. Habár nagyon beleszerettem ebbe a kókuszosba, lehet kipróbálom a többit is.
Az ára pedig nagyon kedvező.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. április 11.

Nem sikerült megértenem a nagy hypeot a termék körül... Oké nagy kiszerelés, éééés ennyi.
Nem tünteti el maradéktalanul a sminket, sőt egyes vízálló termékek ettől még vígan fentmaradnak, fütyülnek rá. Réteget is hagy az arcomon, ami kifejezetten zavar, merthogy ez elvileg pont arra kéne, hogy ne hagyjon maga után semmit csak tiszta babapopsi arcbőrt..
Igazából kb. sima vízzel is cirógathatom az arcomat, ez a termék nagyjából ennyit is ér.
Még tavaly tavasszal vettem, még mindig van benne egy kicsi, de lassan szerintem bútorápolásra vagy valami alternatív felhasználásra fogom elpancsolni azt a deci anyagot, mert ennyi pénzért még kiönteni is sajnálom.
Máig nem értem magamat miért vettem meg, hogy lehettem képes ennyi pénzt kiadni érte, habár gondolom a "tömeg nyomásának" engedtem és gondoltam kipróbálom, de kár volt. Elvileg szagtalan, gyakorlatilag pedig van egy furcsa szaga vagy illata vagy minek nevezzelek, mert nem tudom még azt se eldönteni hogy végülis büdös-e igazából vagy még elmegy.
Azt meg csak hagyjuk hogy akármikor a flakonból próbálok a vattára tenni egy kis löttyöt, folyton lefolyik, kifolyik, túl sok megy, nem oda megy, máshová lő ki a flakon. Kész életveszély.
Jó nem, de a termék komolyan semmi. De tényleg. Nem is értem...

1 ÖSSZETEVŐ