szaboszaffi

Regisztráció dátuma: 2012. május 9.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2012. május 9.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 11 vétel
Megnézem

L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder

L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder
2020. március 5.

Nagyon régen nem írtam már véleményt/hozzászólást az oldalon, de emellett a termék mellett nem mehetek el mégsem csak úgy.
Először is nagyon sajnálom, hogy kivonták a forgalomból mindenhol. Évek óta nem lehet beszerezni. Drogériás szemhéjpúderek Ferrari-ja ez a kis termék. Mai napig sminkelek velük. És hogy mennyire vált be? Konkrétan az Európában valaha bevezetett árnyalatok közül az összes a birtokomban van, összesen 38 féle szín. Volt amit Olaszországból, Franciaországból, innen-onnan szereztem be. Itt tényleg igaz a mondás, hogy ami egyszer jól sikerült, azt tuti megszüntetik és tankolj be amíg lehet. Gyönyörűen pigmentált. Egész nap tart primer nélkül is, primerrel pedig...
Vérzik a szívem, hogy nem szaporíthatom tovább a gyűjteményem velük.

Balea Trend It Up Hajsimító Krém és Hővédő

Balea Trend It Up Hajsimító Krém és Hővédő
2014. szeptember 27.

Régóta használom, eddig ezzel vagyok a leginkább megelégedve az eddig kipróbált hajegyenesítők közül. Mikor utoljára kifogytam belőle, hetekig kutatgattam utána, aztán valahol a kb huszadik Dm-ben bukkantam rá 6-7db leárazottra. Fél áron volt, gyorsan be is pakoltam az összeset a kosaramba. Gyanítom kivonhatták a forgalomból, mivel azóta se láttam egy darabot se, mindegy melyik város üzletében fordultam meg. Sajnálnám, ha így lenne, jó kis termék. Az én hullámos hajamnak pont elég.

Yamuna Hidegen Sajtolt Szappan Körömvirág

Yamuna Hidegen Sajtolt Szappan Körömvirág
2012. augusztus 6.

Már több hete ezzel a kis szappannal kezdem az arclemosást, nagyon meg vagyok vele elégedve. Rendszeresen sminkelem is magam, természetesen a szemkörnyék kivételével számomra festéklemosásra is alkalmas. Finom puha marad a bőröm tőle, látványosan javult az arcbőr állaga is, sokkal frissebb és feszesebb, nem olyan laza és petyhüdt (ki kell mondani, sajna ilyen volt), mint előtte más lemosók mellett amiket próbáltam. Én úgy vettem észre, nem szárít, bár a Bioderma Sébium micellás lemosójával még áttörlöm az arcom a használata után. A szappan illata maga számomra nagyon kellemes, nem zavaró. Az összetevői szépek, ami szintén mellette szól. A Yamuna általam használt eddigi legjobb szappanja, sőt életem eddigi legjobb szappanja, így nem kérdés, hogy újra fogom venni!

1 MÁRKA