SzAgika08

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2019. március 26.

A legjobb hajvégápoló címet egyértelműen ez a termék nyerné el. Már jó néhány üveggel elhasználtam, hajmosás után szoktam a már megszárított hajamon használni, kb. 3-4 nyomás elég. Nagyon könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam, összességében nem nagyon töredezik a hajam, valószínűleg ez is közrejátszik benne. A használata után nagyon sima, puha és fényes lesz a hajam, szerintem az illata is nagyon jó és sokáig meg is marad.

Avon Nutra Effects Intenzív Hidratáló Testápoló Chia Magokkal

Avon Nutra Effects Intenzív Hidratáló Testápoló Chia Magokkal
2019. március 26.

Nagyon szeretem, számomra ez a tökéletes tavaszi/nyári testápoló. Kellemes nem túl erős az illata, a bőröm karbantartására tökéletes, télre vagy nagyon száraz bőrűeknek valószínűleg kevés de mint említettem a tavaszi, nyári szezonban pont tökéletes. Nagyon nagy pozitívum benne, hogy tényleg nagyon hamar és könnyedén beszívódik, bátran használható reggel is, ugyanis ha először a felsőtestemen majd a lábamon használom, mire alul végzek felül már be is szívódott és öltözhetek is.
Apró kellemetlenséget okozhat hogy nagyon folyékony az állaga emiatt óvatosan kell adagolni!

Avon Care Kakaóvajas Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém

Avon Care Kakaóvajas Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém
2018. augusztus 25.

Nagyon szeretem én télen-nyáron ezt használom. Amit fontos lehet tudni hogy már csak 75 ml a kiszerelése ahogyan a többi Care kézkrémnek is!