szakalydori

Regisztráció dátuma: 2015. december 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. december 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kallos Hair Pro-Tox Hair Bomb Best In 1 Folyékony Hajbalzsam

Kallos Hair Pro-Tox Hair Bomb Best In 1 Folyékony Hajbalzsam
2016. december 20.

Csak vészesetbe ajánlom! Rendszeresen hidrogénezett hajam van és elég sprőd. Amikor ez rajta van a hajamon, egyáltalán nem látszik, hogy csúnya lenne. Szép puhává varázsolja és nem nehezíti a hajat. De ha nem teszem rá rögtön hajmosás után a terméket, akkor látszik, hogy kb 2szor olyan sprőd a hajam mind előtte (ez kb 3 hónap után fog látszani nagyon). A sok szilikonnal és nem hagyja lélegezni. Szóval csak annak ajánlom, aki amúgy is leszeretné vágatni a haját mert töredezett a vége, és amíg el nem jut fodrászhoz addig használja bátran, mert viszont hihetetlenül egészségesnek látszik tőle a haj.

Artdeco Szemhéjpúder

Artdeco Szemhéjpúder
2016. szeptember 29.

Nagyon szeretem ezeket a kisebb szemhéjpúdereket. Egyenesen függő lettem tőlük. Az áruk sem vészesek. Jól pigmentáltak és tartósak is. Persze nem kell a legszuperebb dologra gondolni, de az átlagnál jóval jobb teljesítményt nyújt.

IsaDora Eye Primer

IsaDora Eye Primer
2016. szeptember 29.

Ez az első eye primer amit kipróbáltam. Az alapozóhoz képest nagy váltás, mert a sminkem reggeltől estig ott marad ahová tettem. Annyi, hogy a színeket nem tartja meg. Egy 4-5 óra után meg kell erősítenem a sminkem. Még szeretnék másik primereket is kipróbálni, hátha találok jobbat. De kihagyhatatlan lépése a szemsminknek.