szakszil

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 8 vétel
Megnézem

Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Cream

Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Cream
2021. december 15.

Imádom, az illata az állaga és tényleg táplál hidratál, szexinek ápoltnak érzem magam tőle, most ez a kedvencem :)

Interherb Kollagén & Hyaluronsav Forte Szépségformula

Interherb Kollagén & Hyaluronsav Forte Szépségformula
2019. november 20.
(!)

Nyertem terméktesztet és így kipróbálhattam.
Hát sajnos se jót se rosszat nem tudok róla mondani, semmi hatást nem vettem észre...igaz legalább rosszabb sem lett..sajnálom de biztos nem veszem meg a terméket de köszönöm, hogy kipróbálhattam!

Sarah Jessica Parker Stash

Sarah Jessica Parker Stash
2018. április 13.

Online rendeltem SJP oldaláról a Covet parfümmel együtt igaz csak a 10ml-es Eau de Parfum Rollerball változatot mertem megvenni illatminta nélkül..és már bánom,hogy nem voltam bátrabb a teljes kiszerelést is megvenni, nagyon jó nagyon jó, erős de nem hivalkodóan, nagy melegben nem tudom,hogy milyen viselni de így ősszel/télen nem tudok ennél jobbat, nekem a Lancome La vie est belle volt előtte amit túl erősnek találtam végül magamon, na a Stash pont az ízlésemnek megfelelő. Mondjuk szerintem ez 35+ korosztálynak való, a modern aktív, vonzó nő illata vagy férfié mivel ugye unisex illatról van szó :) Aki valami mást keres mint ami mostanában divatos annak ez az illat tetszeni fog. Ezzel nem fogsz kitűnni a tömegből elsőre csak ha vki közelebb hajol nem fogja betölteni az irodát vagy a buszt ha belépsz valamerre de ha melletted állnak akkor azért lágyan érezhető. Számomra olyan mint egy finom bézs kasmírsál :) vékony lágy nem nehéz de melegít. Érezni hogy nem valami tucat cucc vagy utánzat.
update: megrendeltem a 100ml-es parfümöt mert imádom ,és vele eggyüt a 30ml STASH UNSPOKEN-t is, nem tudok betelni velük nagyon imádom őket :)