szakszil

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Sarah Jessica Parker Stash

Sarah Jessica Parker Stash
2018. április 13.

Online rendeltem SJP oldaláról a Covet parfümmel együtt igaz csak a 10ml-es Eau de Parfum Rollerball változatot mertem megvenni illatminta nélkül..és már bánom,hogy nem voltam bátrabb a teljes kiszerelést is megvenni, nagyon jó nagyon jó, erős de nem hivalkodóan, nagy melegben nem tudom,hogy milyen viselni de így ősszel/télen nem tudok ennél jobbat, nekem a Lancome La vie est belle volt előtte amit túl erősnek találtam végül magamon, na a Stash pont az ízlésemnek megfelelő. Mondjuk szerintem ez 35+ korosztálynak való, a modern aktív, vonzó nő illata vagy férfié mivel ugye unisex illatról van szó :) Aki valami mást keres mint ami mostanában divatos annak ez az illat tetszeni fog. Ezzel nem fogsz kitűnni a tömegből elsőre csak ha vki közelebb hajol nem fogja betölteni az irodát vagy a buszt ha belépsz valamerre de ha melletted állnak akkor azért lágyan érezhető. Számomra olyan mint egy finom bézs kasmírsál :) vékony lágy nem nehéz de melegít. Érezni hogy nem valami tucat cucc vagy utánzat.
update: megrendeltem a 100ml-es parfümöt mert imádom ,és vele eggyüt a 30ml STASH UNSPOKEN-t is, nem tudok betelni velük nagyon imádom őket :)

Decléor Hand Cream

Decléor Hand Cream
2017. december 29.

a decléor adventi kalendáriumban teljes kiszerelés volt belőle aminek nagyon örültem a kolléganőim rögtön kiszúrták az illatát és nem tudták, hogy ez a parfümöm-e vagy krém? szóval nagyon finom ágy illata van, és kellemesen hidratál is.

Decléor Neroli Night Balm

Decléor Neroli Night Balm
2017. december 29.

Nekem is a vízhiányos pattanásos bőrömön segített és végre 35 évesen sima bababőröm van :D decléornak hála! most az adventi naptárt megvettem minden napra egy kozmetikumot kaptam így és nagyon megérte ez a termék is krém amikor kinyomod de ahogy elkezded kenni az arcodra és masszírozod a bőrödbe olajjá válik és csodásan bemasszírozható az arcbőrbe illata fenséges nekem nagyon tetszik nagyon eltalálták..igen nem olcsó sajnos, de mivel sokat küzdöttem a bőrproblémáimmal felnőtt nőként is ezért nekem megéri, olcsóbb termék családot nem találtam még ami ezt nyújtja amit a decléor (ilcsi, manna, panarom, adrienne feller termékek stb mind végig próbáltam ideig óráig javítottak is a helyzeten de nem volt az igazi egyik sem sajnos) de végre decléorban megtaláltam amit kerestem már vagy 20 éve! :D