szalaijudit92

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maria Galland 99 Hybrid Hidratáló & Alapozó Krém SPF25

Maria Galland 99 Hybrid Hidratáló & Alapozó Krém SPF25
2018. június 28.
(!)

Én is tesztelésre kaptam a krémet.
A 3 árnyalatot én is nagyon kevésnek tartom. A középső árnyalatot választottam, mely kissé sötét a bőrszínemhez képest.
Hidratáló nélkül kentem fel megmosott arcbőrre. Normál, vegyes bőrömnek elég volt nyárra az a hidratálás, amit a krém nyújtott.A fedése gyenge közepes, kellett hozzá a korrektor, hogy a bőrhibákat elfedje. Púdert és használtam rá, és mégis 2-3 óra után fénylett az egész fejem és nagyon kellemetlen volt viselni. Ezután korrigáltam púderral, de megint kifénylett és foltokban összeállt a az arcomon. Így én nyáron a melegben nem tudom használni a krémet. Az árát is figyelembe véve, engem nem győzött meg.

Isana Tusfürdő Füge és Narancs

Isana Tusfürdő Füge és Narancs
2012. december 29.

Nagyon szeretem,kellemes illata van,és sűrű,krémes állaga. Nem szárítja a bőrt sem,tényleg jó.

Garnier Ultra Doux Citrus Sampon

Garnier Ultra Doux Citrus Sampon
2012. november 11.

Annyira reméltem a vélemények alapján,h jó lesz ez a sampon,de sajnos nem. Hetekig kergettem,mert tényleg alig lehet valahol kapni.
Nekem sincs meg az a tisztaság érzés,és sajnos másnapra bezsírosodik,lelapul a hajam tőle,kb. az ellenkezőjét teszi,mint amit kellene. Nekem a testvére jobban bevált,hiába akartam ezt szeretni. :(
Az illata viszont tényleg jó.

6 ÖSSZETEVŐ

Ethyl Acetate i EWG Kockázat: EWG Adat: közepes

Szerves észtervegyület.A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag (jellegzetes édeskés illata van) és oldószer. Viszonylag nem toxikus,olcsóés könnyen illanó oldószernek minősül, ezért a körömlakkoknak, körömlakklemosóknak gyakori, nagy mennyiségben használt összetevője.

Dihydroxyacetone EWG Kockázat: EWG Adat: közepes

A cukorrépából vagy cukornádból származó DHA néven is emlegetett összetevő az önbarnítók fő hatóanyaga.1-15%-ig terjedhet a koncentrációja, de a legtöbb kozmetikumba 5%-nál nagyobb koncentrációt nem használnak. Minél több van belőle egy termékben, annál barnább színt lehet elérni vele. A barnulás folyamata csak a bőr legfelső rétegét érinti, úgy hogy a dihidroxiaceton a keratin tartalmú... tovább >>

C13-16 Isoparaffin EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott