szamira

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

IT Cosmetics Your Skin But Better CC+ Cream Oil-Free Matte with SPF40

IT Cosmetics Your Skin But Better CC+ Cream Oil-Free Matte with SPF40
2021. január 12.

Tökéletes. Szintén az év végi Douglas 25% akcióban vettem meg, így viszonylag jó áron volt. A light árnyalat kb MAC NC15-20 között van félúton - pont az én színem. Természetes bőrfényű, közepes, építhető fedésű. Flat top ecsettel viszem fel, így sűrű állaga ellenére könnyen el lehet oszlatni, és nem kell belőle sok - és nem is szabad túl sokat tenni.. Az érzékeny bőrömön pattanásokat, irritációt nem okozott.
Remélem nyáron is jól fog teljesíteni, mert akkor az alapozót elfelejthetem.

Revuele Revox Just Q10

Revuele Revox Just Q10

update:
Tudom, hogy nem épp arra való, de mostanában a hajvégápolómba is cseppentek 4-5 cseppet, és a hajvégekre felviszem. Nagyon szép fényes, ápolt lett a hajam tőle.
A reggeli fényvédőmbe cseppentek 3-4 cseppet, így oszlatom el a bőrömön. Kb 1 hónapja használom, nem okozott se gondot, se látványos változást. Kellemesen puha lesz utána a bőröm, de nyáron lehet, hogy sok lesz.

Revolution Skincare 12,5% Vitamin C Serum

Revolution Skincare 12,5% Vitamin C Serum
2021. január 12.

Elhasználtam egy üvegcsével, és azt kell, hogy mondjam, ez volt a legkellemesebb C vitaminos szérum, amit eddig használtam. Reggel 2 pumpányi az arcra és nyakra, nagyon selymes, puha bőrérzetet hagy maga után. Gondolom ez a benne lévő szőlőmagolajnak köszönhető, ami bőrpuhító hatású (no meg a szilikonnak :D ). Gyengéd, nem csíp, de hosszú távon látszik a hatása. Ha elfogy a jelenleg használt C vitaminos szérumom,, ezt fogom újravenni.