szamira

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2020. február 6.

Nekem nem vált be. Nagyon gyorsan zsírosodik tőle a hajam, a fejbőröm pedig viszket utána.
Teljes pénzkidobás.

Heimish All Clean Balm

Heimish All Clean Balm
2020. február 4.

Észrevettem, hogy a micellás víz+vattakorong kombótól ráncosodni kezdett a szemem körüli érzékeny bőr, így némi kutatómunka után áttértem a dupla lemosásra.

Ennek első fázisaként egy babszemnyi lemosóbalzsammal gyengéden átmasszírozom a bőrömet, ami teljesen feloldja a sminket, szempillaspirált. Ezután megnedvesítem a kezem, és így is átmasszírozom, majd leöblítem. Nem hagy réteget, puha tapintású lesz a bőr.

Második fázisként egy puha arckefével habzó lemosóval eltávolítom, ami még a pórusokban maradt.
Az ebay-en 3700 Ft volt akciósan, és 2 hét alatt ideért Koreából. 120 ml, sokáig elég.

Purito Comfy Water Sunblock SPF50+ / PA++++

Purito Comfy Water Sunblock SPF50+ / PA++++
2020. február 4.

A kedvenc Paula's Choice fényvédőm helyett kerestem olcsó, de jó minőségű alternatívát.
Véletlenül nem az illatmenteset vettem meg, de nem okozott problémát, pedig érzékeny bőröm van. Enyhe citrusos illata van, az állaga egy vizes hidratálókrémhez hasonlít. Jól beszívódik, nincs fehér réteg, és nekem kiváltja a hidratálókrémet. Jól lehet rá sminkelni, nem kukacosodik.
Az ebay-ről rendeltem 4200 Ft-ért, és 2 hét alatt ideért Koreából.
Eddig tökéletes.