szandiinagy

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Profinails 3in1 One Step Lakkzselé

Profinails 3in1 One Step Lakkzselé
2017. március 29.

Először önmagában használtam, akkor egy hét után már nem volt olyan szép fénye, de semmi ok panaszra, szép volt úgyis. Sajnos-nem sajnos elég gyorsan nőnek a körmeim, amúgy is "hobbim" visszatolni a bőrt, úgyhogy maximum kéthetente újrafestem. Acetonos lemosóval oldom, tökéletesen leszedi, nem kell kapargatnom sem. A szokásos ápolás megmaradt, ami sima körömlakk után is, de mégis erősebbek a körmeim, pedig szoktam polírozni is.
Most már fényzselével használom, a 110-es árnyalatú piros van még csak, de úgyis mindig pirosra festem. Egyszer levegősödött fel, felkerült a bőrömre a lakk. 2-3perc alatt megköt, gyors, mindent kibír, nyúzom rendesen pedig.
Alig kell hozzá 1-2dolog, és ráadásul nagy kiszerelés, ezért az árért általában 4ml-est adnak, ez 9ml. A végeredmény pedig ugyan az, szerintem van annyira tartós, mint egy rendes géllakk. Biztos ennél maradok, örülök, hogy sikerült jó minőséget kifognom elsőre. Mindenképpen megérte. :)

Balea Tisztító Arclemosó Gél Gyümölcssavval

Balea Tisztító Arclemosó Gél Gyümölcssavval
2016. október 8.

Alapvetően száraz bőröm van Tvonalon, viszont ugyan ott tágak a pórusaim, erre vettem. Elektromos arctisztítóhoz használom, semmi extrát nem tapasztalok, szépen tisztít, nem zsírosít, picikét szárít de utána mindig használok hidratáló krémet. Átlagos arctisztító, bár szerintem lehetne olcsóbb, 800forintért vettem néhány hete, 600forintért jobban megérné, ahogy látom alapból ennyibe kerül...

Update: Egy idő után feltűnt, hogy pattanásosabb a bőröm, ha használom, szóval azóta hozzá se nyúltam inkább.

Isana Young Lovely Lips Ajakbalzsam - I Love Cherry

Isana Young Lovely Lips Ajakbalzsam - I Love Cherry
2016. május 31.

Amit ígér voltaképpen betartja: VÉD a kiszáradástól, ám utána semmit nem ér, ha kiszáradt a szám. Az illata isteni, és sajnálom, hogy íze nincsen. Icipici pirosságot ad az ajkaimnak, alig látható. Nem lehet rétegezni, és télre nem hiszem, hogy jó választás, mert a mostani közel 30fokban sem olvad meg, alig lehet kenni. Megelözésre nem rossz, nyárra jó lesz ez is, de télre édes kevés.